Wpis z mikrobloga

#bekazkatoli #grazynacore #bekazpodludzi

#!$%@? pierwszy wpis w tym tagu.

Obsługuje dziś wesele, wydawało mi się, że przeżyłem dość spora ilość i mnie nic nie zaskoczy, jak bardzo się myliłem.

Pomijając to, że jak kapela zaczęła grać "Ona tańczy dla mnie" to wszyscy, zaczęli rzucać się jak opętani. To #!$%@?ł mnie tekst taki.

Idę sobie obok stołu, łapie mnie za rękę, co już mnie wkurilo, #!$%@? wujek Andrzej, typowy taki weselny bywalec i tak:

(A)ndzej: Czy przyniesie Pan kawy Panu plebanowi?
(J)a: Proszę Pana, tam jest stół z przerwą kawą, można zrobić sobie kawy, czy herbaty.
A: [Z oburzeniem] NO WIE PAN CO, PLEBANOWI, WYPADA JEDNAK PRZYNIEŚĆ, ABY NIE NACHODZIŁ SIĘ.

Moja mina w tym momencie była kwintesencja "wtf".

Po raz pierwszy miałem kontakt z ciemnogrodem, serio myślałem, że to są bajki z palca wyssane.
  • 30
  • Odpowiedz
@Rutyna_To_Kreatyna: swoją drogą mógłbyś powrzucać jakieś ciekawe historyjki z imprez okolicznościowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja taki trochę kolega po fachu, bo często nagrywam wesela i widzę jak musicie lawirować między podpitymi wujaszkami w krótkim rękawie i krawacie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Qraape: pierwszy raz coś takiego słyszę. A byłam pewnie na z 30 w ciągu życia od wesela w stodole (dosłownie) po elegancką restaurację i nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Trochę takie dziwne.
  • Odpowiedz
no ale to dom weselny? Remiza? Bo taka samoobsluga to brzmi jakby wesele po taniosci robione


@CzarneChmury: Tak było na każdym weselu na którym byłem w swoim życiu. Od hoteli, po restauracje i na typowych salach weselnych kończąc. Zawsze stoi osobny stół z różnymi rodzajami kaw, herbat, cukrem, cytryną/limonką, mlekiem, wrzątkiem itd. Czasem dodatkowo także ekspres.
  • Odpowiedz
A byłam pewnie na z 30 w ciągu życia od wesela w stodole (dosłownie) po elegancką restaurację i nigdy się z czymś takim nie spotkałam.


@CzarneChmury: to tak jak ja. Tylko ze ja nie spotkalem sie nigdy zeby przynosili. Bylem na weselach w eleganckich restauracjach, dworkach i remizach. Caly przekroj.
  • Odpowiedz