Wpis z mikrobloga

Mircy, polećcie jakąś starszą gierkę akcji na #lanparty - najfajniej coś w stylu Serious Sama, gdzie można było przejść wszystko w coopie w parę osób.
Starsza, bo gramy na lapkach, ale taki Serious Sam chodził na lajcie. Ewentualnie coś innego, ciekawego, ale żywego? RTSy itp spoko, ale na początek chcielibyśmy się rozruszać przy czymś intensywnym, a coop fajniejszy niż Deadmatche ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście jak macie jakieś inne propozycje, które można przechodzić wspólnie to rzucajcie ;)
#komputery #gry #gaming i nawet trochę #retrogaming
  • 11
@Von_Maras: left4dead super i chętnie bym pograł - problem taki, że to niestety raczej nie ruszy na integrze w starszych lapkach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z tego względu szukam czegoś z pierwszej połowy dwutysięcznych - taki SS czy ET chodzą spoko, ale dużo więcej to one nie uciągną ;P
@SzureX: sprawdzę, tylko wydaje mi się, że tam będzie opcja na dwuosobowego coopa, a ja potrzebuję tak
@kirk85: oo, to może być to, oparte na UT2004 które śmigało na tych sprzętach :)
@Mirekzkolega: Hirołsik jak najbardziej, ale do tego trzeba mieć minimum 10h i nawet lepiej się gra na jednym lapku ;) czasem grywamy, dwóch kumpli nawet w miarę regularnie
@Von_Maras: AoE wiadomo, aczkolwiek RTSów nam nie brakuje - tylko właśnie, widziałem jak dobrze Serious Sam rozkręcał takie lanparty, więc szukam czegoś na początek :D