Wpis z mikrobloga

@truts: W ogóle śmieszy mnie ten wstęp z tym że taka super i że świat nie jest prosty a potem pisze że miała 17 lat i była w związku z kolesiem który siedział w więzieniu i był alkoholikiem XD Jeśli to nie świadczy o głupocie to już nie wiem co innego ma świadczyć.
  • Odpowiedz
@shaky "Świat nie jest taki prosty jak Ci się wydaje".
Gościu, postawiłeś tezę, a potem myśląc że się jej bronisz, kompletnie ją zaorałeś
To jest proste jak włos mongoła, twoja siostra to wycieruch i zwykły debil.
  • Odpowiedz
@truts: a ja sądzę, że koleś trochę racji ma i #!$%@? się komuś do związku jest słabe. A co z kobietami, które zostają wdowami? Jeśli ktoś nie chce wychowywać dzieci innego faceta to luz, ale jeśli ktoś chce to w czym wy, obce osoby macie problem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asterling: To był wstęp napisany nie do końca starannie. Jakbym wiedział, że tak się tym będziecie interesować to bym się bardzie postarał. Tam były jescze moje 3 wypowiedzi, które rozwijają temat. Ja nie mówię, że nie była głupia, popełniła wiele błędów. Jak się spotykali to był luźny związek, pojawiło się dziecko przez jej błąd wiec była z nim tyle, ponieważ liczyła na to że się zmieni dla dziecka, w końcu powiedziała
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piasqun: Przykro mi, że moderacja usunęła Twój wpis, ale nie mów że nie było wulgaryzmów jak ciągle nie potraficie zachować kultury. Wulgaryzmy i wyzwiska były niestety.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vviktor_88: głupio postąpiła niezabezpieczajac się to fakt, ale nie była wycieruchem, uprawiala seks z osobą z którą była w związku.
  • Odpowiedz