Wpis z mikrobloga

@cherrz: Czyli według ciebie pebx bardziej nadawał się do pobierania filmów niż exsite? Jeśli tak to nie wiem na jakiej podstawie to stwierdziłeś bo pod względem jakości filmów exsite miażdży pebxa, na którym nawet pełnych blurayów nie wrzucali, a o 4k nie wspominając.
@Decoyek: ale serio wróci? Co znaczy że ze starą ekipą? Wszystkie konta nadal tam będą? Będę mógł się zalogować jak na starym darkwarez i forum będzie działało jakby nigdy nic się nie wydarzyło?
To szczerze mówiąc do ch**a z takim powrotem. Tam miałem elite vipa, znajomych, kilkadziesiąt mniej lub ważnych wiadomości w skrzynce, kilkanaście zapisanych postów i tematów za które chciałem się zabrać później, ale nie zdążyłem. Do tego wiedziałem kto jest inteligentny i zna się na różnych rzeczach, zawsze pomoże w razie potrzeby. A jak ma być nowe forum to równie dobrze mogę się zarejestrować na jakimś innym i też zaczynać od zera. Jak
@vipex: zajefajna/vietnam.blowjob lepsze od darkwarez? Życzysz sobie musztardówki czy chrzanówki, bo chyba masz problemy z ostrością, którą też możesz wyregulować narzędziem dynamometrycznym.
PS: Było zapisywać wiadomości w notesie a nie w necie a po odzyskanie EV wyślij Qspayowi PW na numer jego konta bankowego.
@Decoyek: Tylko miej/miejcie na uwadze, że może wcale nie być tak fajnie i łatwo jak się wydaje. Ze starym DW będzie tę nową stronkę łączyła jedynie nazwa. Po wejściu na darkwarez.pl nie będzie żadnego odnośnika do nowej strony, a przeciętny user, który ściągał pliki z DW raczej nie będzie szukał po wykopie nowego linku do nieoficjalnej stronki zastępczej. No i tak jak zostało napisane wcześniej - wątpię, że cała masa uploaderów
@vipex: wytrzymajcie jeszcze troche, robimy tak aby forum bylo na jak najwyzszym poziome, a zobaczycie ze bylo warto. Ogolnie bedzie Generka w której będą boty tak jak na DW. Bedziecie mogli generowac ile wlezie. Co do elite vipa trudno... tez stracilem cenne konto na dw po jego zamknieciu. Nowe forum juz stoi, tylko chcemy by wygladalo i chodzilo jak powinno.