Wpis z mikrobloga

@Don_Martinio_De_La_San_Escobar: Nie wiem o co ci chodzi, spodziewam sie, że będzie takie jak piszesz, ale jak wstawiam wpis z pytaniem to zazwyczaj ciekawi mnie co komuś przyjdzie do głowy żeby na to odpisać i poznać jak myślą inni ludzie a nie żeby przeczytać wpis na dwa słowa który ma zamknąć dyskusję, jak chcesz otwierać i zamykać dyskusję to stwórz własny wpis. Mnie ciekawi co ktoś napisze nawet jak pytanie ani odpowiedź
ok, pokazałeś już że jesteś fajny a teraz usuwaj ( ͡° ͜ʖ ͡°), może istnieją jakieś jednostki które samotność i chciałby podzielić sie tym co najbardziej w tym lubią
masz znajomych, ale nie masz dupeczki


@towerter: jeśli znajomi byli by podobni do mnie charakterem i zainteresowaniami to mógłbym tak z powodzeniem żyć. tylko jeszcze dobra praca do tego by nie walić biedy i żyć na jakimś poziomie. było by lajtowo. A dziewczyna to najmniejszy problem.
@towerter: No to coś mogę powiedzieć w takim razie. Jest sporo aspektów, które powodują, że mi tak odpowiada. Ogólnie od zawsze jestem #tfwnogf, więc można nawet powiedzieć, że już zupełnie się przyzwyczaiłem. Dokładnie tak jak napisał @NzeroZeroB, mam znajomych z którymi mogę robić praktycznie wszystko, więc zdecydowanie nie czuję się samotny.
Pozytywne aspekty:
- brak zazdrości, nie #!$%@? się niepotrzebnie (wiadomo, jakie są obecnie loszki)
- brak wydatków na