Wpis z mikrobloga

Mireczki, nie przestajecie nas zaskakiwać ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2000 plusów zdobyte, zatem kod na dziś:


Kod ma 2000 użyć i ważny jest do 23:59 (dzisiaj, czyli 31.08.2018).

Cała Załoga PizzaPortal życzy mirkom i mirabelkom smacznego oraz miłego weekendu!


PS. Jutro ruszamy z nową akcją, także trzymajcie rękę na pulsie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 81
@ililmil: Przycisk musi tam być. Sprawdź ponownie - jeśli go nie będzie daj nam znać na priv ze screenem, to zlecimy to do naprawy.

@zapster: Wpisujesz na stronie głównej adres dostawy, wybierasz restaurację i dodajesz do koszyka jedzenie, na które masz ochotę. Później wybierasz metodę płatności, wpisujesz kod rabatowy i cyk, zamówione 20% taniej ;) Pamiętaj tylko, żeby zapłacić online.
@rubikoon: Różnica może być pozorna, bo to zależy od cen domyślnie ustawionych pizz. U nas Restauracje zazwyczaj ustawiają średnie pizze, w innych przypadkach nie musi tak być. Jesli ceny tych samych rozmiarów faktycznie się różnią prosimy o priv. Zbadamy sprawę.
@PizzaPortal: Czemu niektóre lokale w pewne rejony dowożą tylko z pyszne.pl a od was już nie? :( Nie raz spotkałem się z tym, że na pizzaportal obszar dowozu konkretnego lokalu jest mniejszy niż przy pyszne.pl
@ahiPL: To restauracje zgłaszają nam swoje strefy dostaw. Czasem zgłaszają tylko u nas, czasem tylko konkuretom. Jeśli masz taki przypadek - daj nam znać a my postaramy się wyrównać strefy dostaw.
@PizzaPortal: chodzi o minimalną kwotę zamówienia u Was 30 pln + 2zł transport na pyszne 25zł i 2zł transport chciałem kupić u Was ale zniżka działa tylko na płatności online co mnie nie dotyczy. Ponadto poszczególne cenny pizz są u Was wyższe zazwyczaj o 1zł