Wpis z mikrobloga

Otwieram nowy tag zapraszam do #dzbanyzolx

Bede wrzucal najglupszych klientow z jakimi mam okazje sie spotkac. A jest tego sporo.

Migracja z #otomoto na #olx przyzniosla zdecydowane korzyscifinansowe bez zadnego (!) spadku sprzedazy czy zainteresowania, ale #rakcontent i ciezar jaki z tym idzie jest niesamowity. Trzeba miec zajebiscie silna psychike,zeby z tymi ludzmi dyskutowac.

W dzisiejszym odcinku Zbyszek oddaje mnie do CEPIKu ( )
Oczywiscie napisane jak byk,ze cena nie podlega negocjacji.

#dzbanyzolx

#bekazpodludzi #heheszki #samochody #motoryzacja #kupautozmikro
bigger - Otwieram nowy tag zapraszam do #dzbanyzolx

Bede wrzucal najglupszych klie...

źródło: comment_o97HRR9B0hK6gTitdjUR6gf1ICuNB5TT.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@bigger: Dzbanem to jesteś tu chyba ty odpisując na wiadomości w taki sposób. Klient może i zadał głupie pytanie pokazujące nieprzeczytanie opisu, ale takie odzywki z twojej strony świadczą o biedzie intelektualnej. Ty zacząłeś, on tylko potem zniżył się do twojego dennego poziomu.
  • Odpowiedz
@monteskjusz: Jak ktos nie potrafi czytac ze zrozumieniem i uwaza,ze mimo postawienia sprawy jasno w pierwszych slowach nadal negocjuje (juz i tak bardzo atrakcyjna) cene o ~60% to znaczy,ze jest debilem. Nic wiecej nic mniej. ¯\_(ツ)_/¯

Mua! :*
  • Odpowiedz
@monteskjusz: Szczerze? Nie okazuje mi szacunku , bo najpierw 5x pod rzad dzwonil minuta po minucie przed 23:00. Nie zapoznal sie z oferta. Nawet przy cenie nie ma zaznaczonego do negocjacji. Co jestem w stanie przebolec, ale w opisie pierwsze slowa to

CENA OSTATECZNA

Jesli ktos tego nie rozumie to jest glupi. A osobiscie uwazam,ze do tego niewychowany, zeby o 23 pompowac kilka razy pod rzad.

Miazdzaca wiekszosc oslow ignoruje poprostu
bigger - @monteskjusz: Szczerze? Nie okazuje mi szacunku , bo najpierw 5x pod rzad dz...

źródło: comment_veC9ye0Z1SKN1QnvzvvDAZYi75CYFYkw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bigger Pp krótce. Na prawdę dobre auta gdzieś z dolnego zakresu średnich cen rynkowych na otomoto w kilka dni. Wszystko co tanie na olx idzie szybciej niż na otomoto. Na olx mega szybko schodzą auta w stylu: szukam małego auta do pracy szkoły. Auta ciekawsze trzeba promować bo wydaję mi się, że na olx ludzie szukają co im się spodoba albo co wpadnie w oko niż konkretnych modeli jak na otomoto. Promowanie,
  • Odpowiedz
@Shatter: Jakie ignorowalem?

Masz prawo miec swoje zdanie. Nic mi do tego.

Ja mam prawo chciec za swoj (!) towar tyle ile chce i nie chce podejmowac dyskusji tylko chce wzial tyle ile chce.
W jaki sposob mam to napisac,zeby imbecyle nie zlatywaly sie hordami i nie zadawaly glupich pytan odnosnie ceny. Prosciej i dosadniej sie juz nie da. Jak ktos tego nie rozumie (i nie szanuje) to jest idiota. A
  • Odpowiedz
@Shatter: Tak bylo wysatwione pierwszy tydzien.
Przypominam,ze to jezdzaca calkiem ok laguna 2 za jakos 1300 zeta. Wiec mega temat.
I przy kolo setce telefonow dziennie o to auto w miazdzacej wiekszosci pierwsze pytanie bylo:

- Jaka jest cena ostateczna?

nawet czesto bez "dzien dobry"

Ile bys wytrzymal takich pytan? 2?5? 10 ?
Pozniej pytalem:

- Czy umie Pan czytac?

- Hurrr... durrr.. oczywiscie!

- To niech Pan przeczyta pierwsze 2
  • Odpowiedz