Wpis z mikrobloga

Podsumujmy dlaczego Paweł Ptak to Klocuch i nie jest to żaden troll.

-Wszystko zaczyna się od momentu kiedy Klocuch opublikował film Mafia4 gdzie przez chwile można było zobaczyć miniaturki zdjęć profilowych jego znajomych lubiący fanpage TVGRYpl. Gdy Klocuch zauważył swój błąd natychmiast usunął film.

-Wszystkie osoby widoczne na screenie zostały wystalkowane
i łączył je ważny fakt - należały do jednej klasy licealnej. Daje to duże prawdopodobieństwo, że Klocuch sam do niej należy.
-W sumie do klasy należało 17 chłopców z czego tylko jeden idealnie pasował do postaci Klocucha.

Paweł Ptak.

-Jako jedyny z wszystkich uczniów posiadał polubiony fanpage NrGeeka, dodatkowo zaraz po nim znajdowały się polubienia dla Archona oraz Wonzia. To samo dotyczy się ulubionych gier Klocucha jak na przykład Max Payne - Ptak jako jedyny posiadał w polubieniach te gry.

-Klocuch w 2012 roku był otyły co widać na filmie z rysowaniem, w 2014 wydaje się być chudszy co zaczyna ukrywać pokazując na filmach jedynie dłoń, a obecnie jest już wyraźnie szczupły co widać na najnowszych filmach.
Metamorfoza jest identyczna w przypadku Pawła Ptaka, który w 2012 jest wyraźnie otyły, od 2013 zaczyna zrzucać kilogramy, już w 2016 jest znacznie chudszy, a obecnie ma szczupłą budowę ciała.

-Ptak posiada identyczny kciuk jak Klocuch. Zwróćcie szczególnie uwagę na biały nalot pod paznokciem, który jest wręcz identyczny. Różnica w szerokości spowodowana jest jedynie perspektywą - jedno ze zdjęć było robione bardziej z góry, podczas gdy drugie bardziej pod kątem.

-Klocuch w wielu filmach nawiązuje do języka niemieckiego, wiele gier uruchomił właśnie w niemieckiej wersji językowej, a jednym z filmów posiada kubek z niemieckimi napisami, natomiast jego "oficjalny" hymn to niemiecka piosenka Das Leben ist so wie das Meer. Przypadkiem okazuje się, że siostra Pawła Ptaka jest germanistką, od urodzenia dwujęzyczna (prawdopodobnie urodzona w Niemczech), a sam Paweł wygrywa konkurs "Komunikatywny Europejczyk" dzięki znajomości języka niemieckiego.

-Na jednym zdjęciu Paweł Ptak trzyma tą samą charakterystyczną fioletową świeczkę, co Klocuch w swoim filmie Gotowanie.

-Paweł Ptak studiuje na Politechnice Wrocławskiej. Już ponad rok temu było jasne, że Klocuch również studiuje na tej samej uczelni.

-Paweł Ptak przed wyjazdem na studia mieszkał i uczył się w Lubinie - dowody na to, że Klocuch pochodzi z Lubina było wiele już kilka lat temu (np. jego adres IP).

-W Maju tego roku na karachanie pojawił się wpis gdzie jeden z anonów twierdzi, że wie kim jest klocuch i wymienił wszystkie cechy Pawła Ptaka:

-Studiuje na Politechnice Wrocławskiej
-Jest stylowy i posiada "pędzlowatą" fryzurę
-Rocznika '97
-Niski wzrost

-Paweł Ptak posiada konto na Tweeterze z nickiem Szluken na którym komentował głównie wpisy Wonzia. Konto o takim samym nicku znajduje się na wykopie @szluken, a ostatnie plusowane wpisy sprzed prawie 3 lat dotyczą głównie Klocucha, GTA oraz memu z Mafią, której klocuch jest fanem.

-Paweł Ptak jest po prostu bardzo podobny do dzieciaka z avataru Klocucha. Posiada wyrazisty płaski nos oraz pucowate czerwone poliki. Zdjęcia posiadają około 6 lat różnicy oraz inną mimikę dlatego proporcję lekko się różnią co jest normalne w okresie dorastania.

-Paweł Ptak po zorientowaniu się, że został wystalkowany usuwa wszystkie dane ze swojego facebookwego profilu (wraz ze znajomymi). Rzekome obecne konto "Paweł Ptak (Oficjal)" to fake konto nie należące go niego.

Nie jest możliwe, że to tylko zwykł bait ponieważ musiałby być przygotowywany od co najmniej 10 lat, a podstawiony Paweł Ptak musiałby w tym czasie równolegle z klocuchem chudnąć, nauczyć się języka niemieckiego oraz iść na te same studia co Klocuch. Dowody dają nam jedyną słuszną odpowiedź.

PAWEŁ PTAK = KLOCUCH

#klocuch #polskiyoutube #karachan #afera #gry #pcmasterrace
Clefairy - Podsumujmy dlaczego Paweł Ptak to Klocuch i nie jest to żaden troll.

-W...

źródło: comment_6xYJmtE3E9fsxH1o6GI6gOMoJbDIFIdG.jpg

Pobierz
  • 274
  • Odpowiedz
@YoungBad: tak #!$%@? weźcie już skończcie pierdzielić o tych genialnych prowokacjach klocucha, o mistycznych planach układanych 8 lat wstecz. Op napisał fajnego posta podsumowującego dotychczasowe ustalenia, wszystko układa się w jedną logiczną całość. Klocuch po prostu wpadł, klasyczne wystalkowanie na podstawie wielu poszlak, nie pierwszy i nie ostatni raz w internecie. Jednakże są debile dorabiający sobie do tego jakąś filozofie i ideologie niezwykle mądrego, chytrego i przebiegłego człowieka bądź grupy osób,
  • Odpowiedz
Chodziłem na lektoraty z języka angielskiego z Pawłem w semestrze letnim 2017/2018. Zdażyło mi się z nim kilka razy pracować razem i rozmawiać. Nie znam go za bardzo, ale jestem przekonany, że to jest on. Ziomek był zaangażowany w zajęcia więc jego głos często słyszałem i od razu podejrzewałem że to może być klocuch a śledzę naszego ulubieńca od 2k13 roku.

I tak mądrale, to on ( )
  • Odpowiedz
@Clefairy:

Nie wierzę, że wszyscy to plusują bez zastanowienia i rozważenia kontr-argumentów, no ale w końcu jesteśmy na wykopie. To wszystko jest mocno naciągane i dopasowane pod tezę, spodziewałem się dowodów, a mamy pseudo-poszlaki. Większość w ciemno to kupi bo tłum lubi sensację, tymczasem ja spróbuję z drugiej strony:

-Wszystko zaczyna się od momentu kiedy Klocuch opublikował film Mafia4 gdzie przez chwile można było zobaczyć miniaturki zdjęć profilowych jego znajomych lubiący
  • Odpowiedz
@Pienio69: też mi się właśnie wydaje, że Paweł chce zacząć monetyzować postać klocucha lub chce pokazać się innym twórcom/firmom i złapać jakąś robotę w marketingu, social mediach czy innym gównie związanym z internetem.
  • Odpowiedz
Na jednym zdjęciu Paweł Ptak trzyma tą samą charakterystyczną fioletową świeczkę, co Klocuch w swoim filmie Gotowanie.


@Clefairy: Nie mówię, że większość rzeczy nie pasuje czy że to nie on, ale ten fragment to trochę komedia XD Chyba co druga osoba ma takie wkłady/świeczki w domu. Ta ze zdjęcia możliwe, że nawet nie jest fioletowa, poza tym bankowo to nie jest ta sama, one się w #!$%@? szybko wypalają XD
  • Odpowiedz
WSZYSTKO TO ŚCIEMA!!!!

KLOCUCH MISTRZ TO PRZEWIDZIAŁ!!!!

KLOCUCH TROLLUJE KARALUCHÓW!!

Wypracie mocno xD


@Clefairy: Przeczytałeś chociaż cały mój komentarz pod koniec którego wyśmiałem opcję, jakoby klocuch sam to ukartował? :)

To wy którzy w ślepo wierzycie w jakiekolwiek dowody dopiero jesteście mocni. W każdej dyskusji przydaje się trochę sceptycyzmu, no ale mirki jak chorągiewki zawsze dopasują się z któej strony wieje wiatr.

Te dowody są tak naciągane że nawet ja mógłbym
  • Odpowiedz
@vind: rzeczywiście może nie jest zbyt charakterystyczna, ale zazwyczaj te świeczki są białe. U Klocucha jest fioletowa i pojawia się u Pawła w tym samym czasie co u Klocucha.

Jedna z wielu poszlak, warto wspomnieć.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Bzdura a nie białe, sprzedawane są w paczkach w różnych kolorach. Poza tym ta ze zdjęcia rzekomo z messengera po pierwsze niekoniecznie jest fioletowa, nie da się stwierdzić jaki ma kolor, po drugie w rzeczywistości #!$%@? wie skąd to zdjęcie pochodzi.
Ten palec też w #!$%@? naciągany, bo też palec połowy społeczeństwa można tak dopasować czy spreparować i to bez wielkiego wysiłku.
Co nie znaczy, jak już mówiłem, że to
  • Odpowiedz
@Clefairy: Czemu ci tak #!$%@? zależy na tym, żeby udowodnić że to on i wszystkich do tego przekonać? Jakiś ból dupy masz? Po co tak to forsujesz?
  • Odpowiedz