Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sądzicie o sytuacji? Od razu taguje: #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #pieniadze

Sytuacja wygląda tak, że z niebieskim jesteśmy od pół roku razem.
Przez ten czas nie dostałam od niego... nic. Żadnego kwiatka, żadnego małego prezentu abym poczuła, że mu zależy.
Argumentuje to tym, ze nie jest romantykiem i że prawdziwe starania to są takie jak on zrobi OBIAD LUB GDZIEŚ PO MNIE PODJEDZIE SAMOCHODEM. Tylko, że on to nie robi dla mnie tylko dla nas. Też robię obiady, też go zawożę na imprezy jak idzie z kumplami gdzieś itp. Jest mi po prostu przykro i nie wiem jak mam do niego dotrzeć. Chce być czasem miło zaskoczona. :(

Nie zrozumcie mnie źle, ale nie jest tak, że wymagam nie wiadomo czego i chce bazować w naszym związku na prezentach. On zarabia ok 12k netto ja marnę 2400...
Kupujemy praktycznie wszystko po równo. Raz on robi zakupy, raz ja. Jak jedziemy na wycieczkę to jak jedno płaci za benzynę to drugie za noclegi. Mniej więcej koszty są utrzymywane po połowie. Dodatkowo muszę pracować po godzinach aby jakoś dać radę. Jestem tym zmęczona... i nawet po całym ciężkim dniu nie dostanę kwiatka czy czegokolwiek.

Miał ktoś podobnie? Czy on się zmieni?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

takietamse: Trochę słabo jak mu mówisz, że byłoby Ci przyjemnie gdyby Ci kupił tego kwiatka, a robi jakieś wymówki, przecież to nie jest jakieś wymaganie nie do spełnienia, tylko 3 złote raz na jakiś czas. Jakby mi chłopak powiedział że byłoby mu miło jakby kwiatka niespodziankę dostał to bym mu kupił, co to za problem dla mnie.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Słabe zachowanie z jego strony. Wygląda tak jakby nie chciał ci sprawić przyjemności. Jest 5 języków miłości, poczytaj sobie o tym. Nie jest ważne to w jaki sposób on chciałby ci sprawić przyjemność tylko w jaki ty sposób chciałabyś żeby on ci ją okazywał, to samo dotyczy jego. Jeżeli Ty mu mówisz, że wolisz kwiatki a nie obiady a on dalej robi po swojemu to słabizna z jego strony.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to Twój pierwszy chłopak? Jeśli nie to pozwól mi zapytać jak często poprzedni obdarowywał Cię kwiatami bez powodu?
Ze swojego doświadczenia wiem, że faceci nie dbają o to, żeby dawać kwiatki. Ja z resztą nie chciałabym, żeby marnował pieniądze na kwiaty, które zaraz zwiędną, wolę jak posprząta, upiecze ciasto albo seks z grą wstępną XD
  • Odpowiedz
OP: Niestety to nie zarzutka. Chciałabym, żeby ta historia nią była.
Odpowiedź zbiorcza i dość szybka, gdyż dopiero wróciłam z pracy.
Nie chodzi tu o kwiatki tylko oto abym zobaczyła że mu zależy.
Nie chodzi mi w ogóle o pieniądzę. Jak się poznaliśmy nie wiedzieliśmy ile zarabia. Moi byli zarabiali po 4k ok. a byłam w nich szaleńczo zakochana i potrafili sprawiać małe niespodzianki.
Nie wymagam wakacji i opłacania mieszkania, ale takich prozaicznych rzeczy np. postawienie drinka czy zaproszenie do restauracji.
Ja ze swojej strony często robię mu masaż, kupiłam płyte jego ulubionego zespołu, kupuje jakies dobre jedzenie w knajpie i przynosze do domu
  • Odpowiedz