Wpis z mikrobloga

To, co wydarzyło się wczoraj na #nocnazmiana (i to pod moją nieobecność!) pokazuje przerażającą skalę rodzynkofobii, która trawi nasz naród. Co gorsza, przedstawiciele antyrodzynkowego ciemnogrodu zaangażowali do krzewienia swych niemoralnych przekonań wykopowych celebrytów, takich, jak @BrzydkiBurak (swoją drogą wyjaśniło się, dlaczego, niczym Antifa, ukrywa swoją tożsamość, nie mówiąc już o wpływie diety bezrodzynkowej na jego brzuch). Nie chce mi się wierzyć, że ponad 1000 osób podpisało się plusem pod jego odrażającym wpisem oraz komentarzem użytkownika @sorasill, w które umiejętnie wpletli motywy rasowe (!). Już nie wspominam o całej reszcie nienawistnych komentarzy innych rodzynkofobów.

Drodzy rodzynkarze (a w szczególności @Piccolocolo @wyporkiewicz @kulass @Dox3l @Never00Mind )! Dziękuję Wam za krzewienie pozytywnych, rodzynkowych wartości, jakże kontrastujących z agresją rodzynkofobów. Apeluję do Was o jeszcze więcej pracy na rzecz sernikowej równości i niesienie kaganka oświaty w rejony, gdzie panuje bezrodzynkowa ciemność! Wierzę, że pewnego dnia osiągniemy sukces!

Wołam jeszcze @lubie-sernik, by zobaczył, jak zgubny wpływ na postawy moralne wykopków ma jego antyrodzynkizm.

Pozdrawiam Was wszystkich,
plackojad
prezes Kampanii Przeciw Rodzynkofobii

#bandarodzynkarzy #blogsernika #bojowkasernikazrodzynkami #kampaniaprzeciwkorodzynkfobii #tagujenanocnej
plackojad - To, co wydarzyło się wczoraj na #nocnazmiana (i to pod moją nieobecność!)...

źródło: comment_8PBIJoBrsihC2NifldtNyftStq3WSgir.jpg

Pobierz
  • 9
@plackojad: co mi tutaj za dewiacje odstawiacie. Jedynie słuszny sernik to sernik bez rodzynek. Będę walczył o to aby rodzynki w serniku nie stały się normą społeczną bo to jest dążenie ku zagładzie cywilizowanego świata.