Wpis z mikrobloga

@piwniczak: Ja jak miałem 9 lat to wolałem się bawić klockami, grać w piłkę z kolegami, a dziewczynki uważałem za obleśne i żadne tam rozkminy o seksualności mnie nie trapiły...

...To zaraz! To w takich quote on motherfucking quote "postępowych" środowiskach coś takiego uważa się u dziecka za homoseksualizm? ()
@piwniczak: Dzieci są bezwzględne dla innych, walczą o hierarchię w grupie. Można im wpoić wszystko, a i tak będą zachowywać się po swojemu. Tutaj pomogłoby tylko odesłanie dzieciaka do osobnej szkoły dla homoseksualistów, albo ukrywanie tego faktu przed innymi dziećmi. Podobnie w szkole atakowani są rudowłosi, którzy też stanowią mniejszość.
4 dni po tym jak przyznał się do bycia gejem. No ale to tylko pewien zbieg okoliczności, a zgnoili go za bycie hetero.


@prawa_reka_sorosa: no tak, ciekawe tylko skad dziecko w wieku 9 lat (przed etapem dojrzewania!) wiedzialo, ze jest (czy tez raczej bedzie w przyszlosci) homoseksualista?
Przeciez u dzieci 9 lat to srodek fazy latencji (braku zainteresowania jakakolwiek seksualnoscia)

Podobnie w szkole atakowani są rudowłosi, którzy też stanowią mniejszość.

@
no tak, ciekawe tylko skad dziecko w wieku 9 lat (przed etapem dojrzewania!) wiedzialo, ze jest (czy tez raczej bedzie w przyszlosci) homoseksualista?


@piwniczak: A jakie ma to znaczenie? Czy usprawiedliwia to w jakiś sposób działania sprawców?

Widze ze ludzie bardziej przejmuja sie tym ze 9 latek byl swiadom swojej orientacji, niz tym ze grupka dzieci byla wstanie zgnoic kogos tak mocno, ze ta osoba popelnila samobójstwo.
@prawa_reka_sorosa: Co ma jedno z drugim wspolnego?
Dziecko ktore nie ma jeszcze wyksztalconej orientacji seksualnej bylo w szkole (rzekomo) meczone przez inne dzieci bez orientacji seksualnej (rzekomo z powodu "odmiennej orientacji seksualnej"), a Ty to przyrownujesz do gwaltu na skapo ubranej kobiecie?
@piwniczak: Porównuje argumentacje.

Zalozenie, ze 9-letnie dziecko potrafi zadeklarowac swoja orientacje seksualna, jest rownie odwazne, co zalozenie, ze inne 9-letnie dzieci nienawidza osob z odmienna orientacja plciowa i kryja w sobie poklady homofobii.


Załóżmy ze ten chłopak nie został zgnojony za to ze był gejem, tylko za to ze miał poważną wade wzroku i musiał nosić okulary. Czy w tej sytuacji, rodzicie tez powinni byli założyć ze rówieśnicy ich syna, zniszczą
@Corkamalarza: One nie myślą, że rudy jest gorszy. Rudy jest inny, jest w mniejszości, więc całej grupie łatwiej go atakować. To jak z kawałami o nas, które nas nie śmieszą, a śmieszą innych. Przecież dzieci nie słuchają rodziców. Jak będziesz mieć dzieci albo masz dzieci to doskonale o tym wiesz. Czasami 10 razy powtarzasz to samo, a dziecko swoje. One są bardzo inteligentne i wiedzą kiedy już za bardzo przeginają. A
(chlopak gej nie powinien sie przyznawac do bycia gejem,

Nigdzie nie napisalem, ze jakikolwiek gej powinnien byc zmuszany do nieprzyznawania sie do wlasnej orientacji seksualnej.

@piwniczak: Stara Ci się pokazać, ze zamiast szukać winy wśród sprawców, to egzaminujesz ofiarę.


@Lipwig: nie, nie egzaminuje nikogo, staram sie pokazac absurd sytuacji. 9-letni chlopak nie bedacy gejem rozpowiada, ze jest gejem. Byc moze byl gnojony w szkole, a przynajmniej tak twierdzi jego matka.
BBC robi afere, ze inne dzieci zmusily go do popelnienia samobojstwa z powodu odmiennej orientacji seksualnej, gdy ani ofiara, ani rzekomi napastnicy jeszcze wlasnej orientacji seksualnej nie wyksztalcili.


@piwniczak: Nawet jeśli dziecko ubzdura sobie, że jest helikopterem, to inne dzieci nie powinny go z tego powodu szykanować. Dalej jest to szukanie winy nie tam, gdzie tak naprawdę ona leży.

Zastanawiam się, dlaczego nie pogrubiłeś w swojej wypowiedzi słowa zmusiły?