Wpis z mikrobloga

1.Bądź mną
2.Odzywa się do ciebie różowa znajoma z którą kiedyś coś tam cię łączyło
3.Naciska na spotkanie
4.Piszesz odezwę się
5.Mija tydzień dostajesz #!$%@?, że się nie odzywasz
6.Wtf.jpg
7.Ustawiasz się w końcu
8.Jest nawet fajnie, ona ciągle nalega na więcej
9.Mijają 3 tygodnie wspólnych wypadów, czasami u ciebie nocuje
10.Mówisz, że jak ma to trwać to nie bawisz się w jakieś półśrodki i chcesz związku
11.Ona wniebowzięta
12.Mija 1(słownie: jeden) dzień, nagle zaczyna szukać wymówek
13.Przekłada każde spotkanie, widzicie się po godzinie, dwie dziennie
14.Zaczynasz ją olewać
15.Ona pisze pierwsza
16.Piszesz, że chcesz jak dawniej albo w ogóle
17.Blokuje cię na fb i przestaje się odzywać
18. xD masz 30 lat i zastanawiasz się czy właśnie nie dostałeś wycieczki do gimnazjum za darmo i co się właśnie #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 61
  • Odpowiedz
  • 1026
@Kiedys_Mialem_Fejm jakiś border albo, co bardziej prawdopodobne, byłeś kimś na pocieszenie. Pewniakiem na złamane serduszko. Ale jednak ktoś inny je posklejal a zablokowała Cię abyś nie widział fotek z obecnym facetem.

Obstawiam, że chlopak ją zostawił, przyszła się pocieszyć, po 3 tyg wrócili do siebie i Cię zablokowała.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm:

10.Mówisz, że jak ma to trwać to nie bawisz się w jakieś półśrodki i chcesz związku


Ty mi powiedz co to jest ten zwionzek że tak ciśniesz. Ma ci coś notarialnie podpisać? Dostanie wlepkę na laptopa? XD Taki tekst brzmi desperacko, wręcz na zabójcę młodych relacji serio, z resztą sam stałeś się jego ofiarą.
  • Odpowiedz
@zaqwsxdsa: Chodziło mi o to, żeby się określiła bo jak szuka męskiego szlaufa to niech dzwoni na rokse, albo idzie do jakiegoś klubu. Skoro inwestuję w nią czas i daje jej wsparcie jako facet to oczekuje, że będzie mnie traktowała jako swojego faceta. Tym bardziej, że to wszystko wynikło z jej inicjatywy

Przecież nie zapytałem jej o chodzenie, tylko jej określiłem jakie mam wobec niej zamiary, jesli mam dalej ją
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: widocznie ludzie są różni i do siebie nie pasujecie. Może kiedyś znajdziesz taką, co jak już "inwestuje" w ciebie trzy tygodnie czasu i trochę "wsparcia" ma ochotę biec przed ołtarz XD

Jedynie zwracam uwagę, że to normalne zachowanie, takie spanikowanie. A żeby poznać przyczyny, jeśli cie interesują, wystarczy sądzę nieco empatii
  • Odpowiedz