Wpis z mikrobloga

Poszukuję programisty PHP (tak, wiem, najkrótszy żart na świecie, te sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)) do stosunkowo niedużych zmian w istniejącej aplikacji. Perspektywicznie szukam kogoś do długiej współpracy przy wielu większych projektach, o ile w tym jednym dogadamy się we wszystkich kwestiach.

Opis ogólny, dokładniejszy po podpisaniu NDA:
– PHP 5.4+
– Laravel 4 Bootstrap Starter Site
Stworzyć jedną podstronę zawierającą mechanizmy pozwalające na drag-and-drop elementów tabelarycznych i ich edycję.
Wiele z mechanizmów – wyświetlenie tabeli z określonymi danymi, podział na partie poszczególnych elementów itd. jest zrealizowana na innych podstronach aplikacji. #copypasteengineering
Sama praca będzie opierać się na stworzeniu docelowej strony w menu, dodaniu bundle samej strony do aplikacji i korzystanie z gotowych tabel, a dodatkowy element to drag-and-drop z zapisem zmienionej pozycji do bazy danych.

Proszę o przemyślane oferty współpracy – potrzebuję kogoś możliwie jak najszybciej i naprawdę najważniejsza jest dla mnie odpowiedzialność, kwestia finansowania zawsze do dogadania.

#damprace #programowanie #programista15k #php #laravel
  • 9
naprawdę najważniejsza jest dla mnie odpowiedzialność, kwestia finansowania zawsze do dogadania


@MuchaZ: ile razy ja to słyszałem od JanuszSoftów. Niby "kwestia finansowa do dogadania" i "dostaniesz ile będziesz chciał", a potem okazuje się, że "to powiedz stawkę jaką chcesz" i jak powiesz stawkę rynkową, to "tyle? nie no, tyle to nie dostaniesz".

@michael93pl: dokładnie. Jakiś budżet ma, więc niech go poda. Tak to liczy na to, że ktoś nie będzie
@mk321: @MuchaZ: Dla mnie to po prostu kwestia taka, że podajesz zakres / wymagania (co też jest oczywiście bardzo ważne dla osoby zainteresowanej), jednak Ty (OP) nie chcesz dostawać ofert fryzjerów albo programistów Javy, więc nie chcesz marnować swojego czasu. Nie marnuj czasu innych, podaj wymagania / technologie i widełki. Wtedy każdy jest szczęśliwy :)
@mk321: @michael93pl: Liczę na to, że ktoś robiący zlecenie, na podstawie swojego doświadczenia i możliwości, poda mi stawkę, za którą wykona usługę. Jak dzwonię do mechanika, to też to ja się go pytam o to za ile mi wymieni klocki, a nie mówię, że "no wiem pan, ja mam w portfelu takie 2000 zł, a to da się te klocki wymienić za tyle?". It's that simple. ¯\_(ツ)_/¯ Jeżeli to będzie
@MuchaZ: > Perspektywicznie szukam kogoś do długiej współpracy przy wielu większych projektach
Wziąłem to za propozycję pracy. Jeżeli szukasz wyłącznie zlecenia, zwracam honor, nie będziesz latał i wpychał ludziom kasy do kieszeni :D