Wpis z mikrobloga

jaki social aspekt?


@wiem_wszystko: taki, że gra wymuszała na tobie kontakt z innymi na każdym kroku. Sam byłeś gównem i nie mogłeś nic zdziałać.

w gildii na retailu nigdy nie byłeś?


Byłem i to nie to samo. Bo jak wyżej^, nie jesteś w takim samym stopniu zależny od innych. Reputacja na serwerze też już nic nie znaczy.

i jaka unikalność klas?


Taka, że bloodlusta miał tylko shaman. Taka, że dispel magic
@desensitization: mowisz o tym swietnym warlocku destro na TBC gdzie cała jego rotacja opierala się na klikaniu JEDNEGO spella jakim było shadowbolt?

tak samo jak wtedy grupy na mythici nie robi się poprzez randomowe dobieranie graczy tylko trzeba stworzyć druzyny. jeden #!$%@? czy piszesz to na /lfr czy robisz ogłoszenie w odpowiednim menu.

masz voice chat ktory ta integracje jeszcze bardziej unowoczesnia. korzystalem na mythicach jest ok.

balance mowi ci to
mowisz o tym swietnym warlocku destro na TBC


@wiem_wszystko: nie, mówię o vanilli

tak samo jak wtedy grupy na mythici nie robi się poprzez randomowe dobieranie graczy tylko trzeba stworzyć druzyny. jeden #!$%@? czy piszesz to na /lfr czy robisz ogłoszenie w odpowiednim menu.


No właśnie nie jeden #!$%@?. System przypisuje ci gracza randomowo, tego który stoi pierwszy w kolejce. Jeśli jesteś #!$%@?, ninjalooterem, ninjapullerem albo nie znasz taktyk to nikt
@desensitization: na vanili niektore spece wedlug talentów były niegrywalne jak np. ele shaman tudzież bala druid czy retri pal. robiły zerowy DPS. Nie mowiac o totalnie useless talentach z survival hunterów czy arcane magów.

na mythici nikt nie jest randomowo przydzielany bo organizujesz sobie grupe sam tak jak kiedys na /lfr

masz dicorda a gadasz o immesji w grze xD

w vanili byl zerowy balance teraz przynajmniej kazdy ma szanse z
@wiem_wszystko:

na vanili niektore spece wedlug talentów były niegrywalne jak np. ele shaman tudzież bala druid czy retri pal. robiły zerowy DPS. Nie mowiac o totalnie useless talentach z survival hunterów czy arcane magów.


W vanilli były spece, których się nie brało pod uwagę w raidach. Taki np. ret pala był całkiem spoko w pvp

na mythici nikt nie jest randomowo przydzielany bo organizujesz sobie grupe sam tak jak kiedys na
@desensitization: w vanilli pewne spece były useless i dodane nawet nie wiadomo po co, nie było nawet itemów dla nich. bład

mythici i raidy to clue gry. więc chyba logiczne ze na to szukasz "swoich ziomków".

@wiem_wszystko: taki, że gra wymuszała na tobie kontakt z innymi na każdym kroku. Sam byłeś gównem i nie mogłeś nic zdziałać.

kontakt z innymi graczami na tak ale juz lepiej uzyc discorda niz wbudowanych