Wpis z mikrobloga

W każdym mieście Biedronek jest od zasrania, tym bardziej cieszy mnie, że mam pod nosem Piotra i Pawła. Niestety od jakiegoś czasu obserwuję to samo, co spotkało Almę - czyli coraz mniej towarów, w niektórych lodówkach zapełniony tylko front, itp. Krążyły plotki, że w tejże galerii (Galeria Korona, w Kielcach) PiP-a może zastąpić właśnie Biedronka. I podobno tak się stanie - w sieci można znaleźć artykuły, z których niejednoznacznie wynika, że (to nagłówki z ostatnich dwóch miesięcy):

Piotr i Paweł sprzedany. Biedronka przejmie wszystkie sklepy?
Biedronka przejmie tylko część sklepów Piotra i Pawła?
Kolejne kłopoty Piotra i Pawła. Dostawcy sieci idą do sądu - to żywcem przypomina sytuację Almy.

Boli mnie to, że najpewniej wpieprzą kolejną Biedronkę, co równać się będzie temu samemu asortymentowi. To nie jest tak, że jestem burżujem i kupuję najdroższe rzeczy, niedostępne w innych sieciach. Po prostu bywają w tym sklepie takie towary, na które raz na jakiś czas się skuszę, nie mówiąc już o porządku, którego w Biedronkach od dawna nie widać.

#gorzkiezale #zalesie #kielce #biedronka
  • 7
@Ozor: Wolałbym jednak kupować tam, gdzie jest to, co chcę. A w Biedronce ostatnio jest straszny paździerz. Z pół roku temu nawet moje ulubione bułki ze słonecznikiem i dynią zastąpili parszywymi bułkami z samym słonecznikiem : D
@k0tek: Brawo ty. I? : D