Wpis z mikrobloga

Konkursowe wydanie #jakatokreskowka bedzie mialo odrobine inne zasady :

1. Wrzucam zagadki kolo 12
2. Przez 24h mozecie zgadywac, bo ja nie bede nawet mowil 'Pudło'.
3. Liczy sie tylko pierwszy oddany komentarz do wpisu, [Komentarz usuniety] licze jako oddany glos.
4. Jak po 24h nikt nie zgadnie, to dodaje kolejna postac.
5. Zasady punktacji :
- Kazda osoba ktora rozwiaze CALA zagadke (podasz wszystkie postacie + nazwe kreskowki) dostaje tyle punktow, ile bylo postaci do zgadniecia.
- Pierwsza osoba, ktora odgadla postac dostaje dodatkowo pol punktu.
6. Zagadki beda w kosmos trudne. W poprzedniej wybieralem postacie niemal tytulowe, tym razem beda duzo bardziej 'sideshow' (nie. Boba nie bedzie).
7. Nagroda dla osoby ktora pierwsza uzyska 10 punktow bedzie uhm skromna, ale oryginalna - biedny student jestem. Nie oczekujcie niczego ze zlota.

#jakatokreskowka

Jako ze dodalem 4ta postac, to mozna zgarnac nawet 6 punktow! Co dwom osobom: @Acinoyx albo @Shadowwarrior da te 10 punktow i bedziemy mogli zakonczyc te zabawe! Pozostalych ustawi do w czolowce do nagrody, wiec warto probowac!
Zielony_Minion - Konkursowe wydanie #jakatokreskowka bedzie mialo odrobine inne zasad...

źródło: comment_K5fPrN15ZEI6AiiIWyUWhpPWeeVAqbt9.jpg

Pobierz
  • 9
@Acinoyx: Kiedyś mój tata maniaczył comedy central i często wieczorami to leciało. Nie mój typ humoru w ogóle, jedyne co z niego zapamiętałam to tę pomarańczową podróbę Pikachu. Jakby dzisiaj dodał inną postać, to nie ma szans żebym zgadła przez następne pare dni xD
@Shadowwarrior:

Gratulacje sie należą - ja w sumie za kazdym razem jestem pod wrazeniem, gdy ktoś to zgadnie, bo wg mnie to jest trudne w kosmos. Tobie udalo sie dwa razy, gdy specjalnie wybieralem bardzo "niszowe" produkcje. Odezwij sie na PW (nie mam pojecia jak to tu dziala - to pogadamy o nagrodzie :P)

@Acinoyx - szacun za walke :)