Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
ostatni tydzień jest chyba najgorszym okresem w moim zyciu, wyjechałem za granice do pracy ogarniętą przez mojego ojca, nie miałem żadnego kontaktu z firmą bo nawet nie wzięli mojego numeru, a mój stary zachlał sie przez weekend przez co zostalem kompletnie bez informacji o niczym, zrezygnowalem z tego i mialem pracowac w innym miescie, jednak z tego tez chyba nic nie będzie, siedze sam na hotelu pracowniczym, cholernie się boję i nie wiem co robic, liczyłem że taka sytuacja nigdy mi się nie przydarzy i wszystko będzie dobrze, ale biednemu to zawsze wiatr w oczy i c**j w dupe
#emigracja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: spokojnie ziomek.

Pojechałem kiedyś do UK, wysiadłem na dworcu victoria i powiedziałem : no dobra trzeba coś robić, teraz już tylko mieszkanie i praca :) nie miałem nawet gdzie spać :P

Masz gdzie mieszkać, szukaj byle jakiej roboty, na pewno coś znajdziesz, zaoszczędzisz kasę i bedziesz dalej kombinował, a za jakiś czas będziesz się śmiał z tej #!$%@? sytuacji :) a jak w życiu spotka Cię coś" nie do
  • Odpowiedz