Wpis z mikrobloga

Mirki, zamówiłem paczkę Pocztex Kurier 48, nadana 21.08.2018, jest szansa, że dzisiaj wyjdzie do dręczenia? Odbierał ktoś osobiście paczki w WER Komorniki? Trzeba się z nimi umawiać przed odbiorem czy będą w stanie mi jej poszukać tak od ręki jak do nich podjadę jak się okaże, że dzisiaj kurier jej nie zabierze do mnie?
Pierwszy raz taka akcje z pocztą, żeby tak długo szła paczka...

#pocztapolska #poznan #werkomorniki #komorniki
seelk - Mirki, zamówiłem paczkę Pocztex Kurier 48, nadana 21.08.2018, jest szansa, że...

źródło: comment_54W2dT8av4FSOjQPYR4aRGXto5s5pQsl.jpg

Pobierz
  • 10
@seelk: odbierzesz nie denerwuj się , info z pierwszej ręki podjeżdżasz pod bramę i robisz lekka inbe typu ze musisz leki na malarię szybko odebrać czy coś. Zadzwonią na sortownie i typek Ci przywiezie pod bramę paczkę. Aha - Nie dzwon bo i tak się nie dodzwonisz po prostu tam jedz
odbierzesz nie denerwuj się , info z pierwszej ręki podjeżdżasz pod bramę i robisz lekka inbe typu ze musisz leki na malarię szybko odebrać czy coś. Zadzwonią na sortownie i typek Ci przywiezie pod bramę paczkę. Aha - Nie dzwon bo i tak się nie dodzwonisz po prostu tam jedz


@calkowitybrakrozumu: no bzdury trochę. Mój brat tam kiedyś pojechał, a on jest najlepszy w robieniu takich inb i mu nie wydali,
@seelk: ja osobiście tez jakoś kwiecień/maj ale znajomi byli 2 tygodnie temu po maskę do auta i odebrali. Z drugiej strony ja i znajomi byliśmy przypadkami takimi Że leżały te paczki tam ponad tydzień bo były duże i nie miał kto ich zabrać na rejon , teraz się zmieniły przepisy i paczka 48 ma prawo iść 3 dni robocze . Poczekaj jeśli 3 dni nie minęły a jeśli minęły śmiało uderzaj.