Wpis z mikrobloga

@iRickGrimes: A ile mężczyzna wnosi do budżetu! Malowanie ścian tyle i tyle, bieżące naprawy auta tyle i tyle, naprawa kranu tyle i tyle, wyjście z psem tyle i tyle. Gdyby tego nie robić to trzeba by zatrudnić firmę i za to zapłacić :D
  • Odpowiedz
@iRickGrimes: przeciwieństwo feminizmu jeszcze #!$%@? gorsze. I ostateczny argument czyli; MASZ DZIECKO? RUCHAŁAŚ SIE I KTOŚ SIE W CIEBIE SPUŚCIŁ? JAK NIKT SIE W CIEBIE NIE SPUŚCIŁ I NIE WYSRAŁAŚ GUWNIAKA NIE MASZ PRAWA DO ZDANIA NA TEMAT DZIECI I PROWADZENIA DOMU TY MŁODA #!$%@?

  • Odpowiedz
@mam_kaloryfer: Zawsze pada to samo jak napiszesz coś negatywnego o gówniakach, a mianowicie "Masz #!$%@? dziecko? Jeżeli nie to się nie odzywaj!!!111" xD. Bawi mnie to, bo nie muszę mieć dzieci, żeby krytykować takie zachowanie
  • Odpowiedz
@kupczyk: @iRickGrimes:
Obserwując ludzi i z doświadczenia jak coś naprawiam u rodziców w domu albo u babci – nie warto, jak ma się pieniądze lepiej zaoszczędzić sobie nerwów i wezwać fachowca:

-Ty naprawiasz coś w kuchni, a baba ci się wpieprzy w to z kotletami, bo pora obiadu to rzecz święta…
-Przepychasz kibel, ktoś z rodziny ci się zesra jak wyjdziesz na 30s na fajkę…
-Naprawiasz odpływ od wanny i nie zakręcisz wody, żeby mogli korzystać z wody w innych urządzeniach – ktoś ci akurat
  • Odpowiedz
@r4do5: Fachowcy wiadomo, że zarabiają więcej, bo jeżeli zepsuje się coś co umie naprawić tylko elektryk to wiadomo, że wymaga to większej wiedzy niż zmiecenie kurzu z blatu czy zamiecenie podłogi.
  • Odpowiedz
@iRickGrimes: No jasne, jak najbardziej zgoda. W takim razie facet zarabia tyle:
1) praca -> wypłata
2) naprawianie sprzętu w domu -> gruby hajs kosztują naprawy zlecane do fachowców
3) naprawa auta -> to samo
4) utrzymywanie sprzętu komputerowego -> to samo
5) zrobienie zakupów co zwykle
  • Odpowiedz
@Lechu1777: Nie wiem co kobiety mają z tym myciem okien, jak przecież jedno okno myje się bardzo krótko, sam sprzątam i wiem, że nie zajmuje to, aż tak dużo czasu. Wystarczy umieć zorganizować sobie czas.
  • Odpowiedz