Wpis z mikrobloga

- W czasie spowiedzi słyszę nieraz "kochałem się z dziewczyną". Nie, nie nazywaj grzechu cudzołóstwa miłością. Bo jeśli kochasz tę osobę, powinieneś zrobić wszystko, by ją oszczędzić, by nie pozbawić jej łaski uświęcającej, żeby nie narazić na grzech śmiertelny

Nasłuchają się takich bzdur i potem mamy tylu przegrywów na wypoku ¯\_(ツ)_/¯

https://wiadomosci.wp.pl/ksiadz-kneblewski-o-seksie-przedmalzenskim-to-grzech-smiertelny-chemia-ktora-pociaga-6288243042216065a
#bekazkatoli #zwiazki
  • 67
Sens ma tez zdanie, ze czekanie z seksem do slubu, to pewna forma sprawdzenia charakteru i wiernosci czlowieka. Nastepnie pierwszy raz ze swoim mezem czy zona, zapewnie nie bedzie super udany, ale jest cale zycie na to, zeby sie dotrzec.


@DywanTv: No spoko. A jak się potem okaże, że ja lubię seks powolutku i delikatnie, a żona, z którą mam spędzić resztę życia woli jak nazywam ją suką i podduszam? Mamy
Sens ma tez zdanie, ze czekanie z seksem do slubu, to pewna forma sprawdzenia charakteru i wiernosci czlowieka.


Ale jakim kosztem i jakie ryzyko to buduje.

Nastepnie pierwszy raz ze swoim mezem czy zona, zapewnie nie bedzie super udany, ale jest cale zycie na to, zeby sie dotrzec.


Ale jak dotrzeć? Zmienić sylwetkę ciała? Powiększyć/pomniejszyć sobie cycki? Wydłużyć/skrócić penisa? Zmienić jego kształt? Zmienić głębokość pochwy? Na wielu płaszczyznach nie da się dotrzeć
Czyli, jesli zenisz sie z kobieta, z ktora sie dogadujesz w innych sprawach, to jest duza szansa, ze w lozku tez, tak?


@DywanTv: Nie spotkałeś nigdy kobiety, z którą się świetnie gadało, ale nie czułeś ani krzty pociągu seksualnego względem niej?
@DywanTv: a co chcesz zmieniać jak sie okaże że typ ma mikropenis, albo dziewczyna jest oziębła jak listopadowa noc lub w ogole aseksualna? Albo ona ma mega temperament a facetowi wystarczy raz w miesiącu po bożemu?
@atteint: @Royal_Email: Istnieją inne sposoby sprawdzenia "dopasowania seksualnego" partnera niż tylko pójście z nim do łóżka. Okazywanie sobie czułości, rozmawianie o seksie, poznawanie swoich potrzeb erotycznych, rozmawianie o swoich oczekiwaniach itp. Sugerowanie, że należy koniecznie iść do łóżka, tylko po to, żeby na podstawie seksu ocenić czy związek się nadaje, uważam za niedojrzałe. Jeśli ktoś kogoś kocha i do związku podchodzi na poważnie, to będzie dążył do tego, żeby obydwie