Wpis z mikrobloga

@Limonkova: Kiedyś przeczytałam, że salicyolol, ale że mam ogromny opór do wszystkiego co ma konsystencję oleju do skóry głowy, to...zdążyłam przeterminować zakupioną butelkę -_-

Od siebie polecam:
- żel keratolityczny Cerkogel - ma śluzowatą konsystencję, łatwo go zmyć z rąk i skóry głowy, najlepiej użyć przed myciem.
- peeling trychologiczny Vis Plantis - na bazie kwasów; wolę cerkogel, tu masz jednak większą cebulę.

Do nawilżania skóry głowy w końcu zdecydowałam się
@cat_skeleton Dziękuję. spróbuję w takim razie z lnem. Używam cerkogelu 30, skóra się ładnie oczyściła ale nadal zostało swędzenie i włosy bardzo wypadają :( wybiorę się do trychologa z prawdziwego zdarzenia i zobaczymy jak to zadziała. Może powie mi czy to łzs czy łuszczyca ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Limonkova: Do trychologa myślę, że warto iść jeśli ma odpowiedni sprzęt i będzie potrafił określić stan skóry, fazy włosów z udziałem % na głowie itp.. Nie daj sobie jednak wcisnąć żadnych kosmetyków. Na spokojnie przejrzyj składy + poszukaj opinii. W kwestii różnych substancji czynnych sprawdzam czasem badania na NCBI, no i wspomagam się wypowiedziami lekarzy tutaj: [LINK), ale trzeba odsiewać, bo niektórzy rzucają radami rodem z "Pani domu".

O wizytach u