Wpis z mikrobloga

@mazdax: Nie ma ku temu najmniejszych powodów. Temat się pojawił tylko ze strony AS'a, który z dnia na dzień przesuwa domniemany raport UEFA co już jest śmieszne. Z piątku teraz przesunęli na poniedziałek. Wątpię, że przez ten raport padnie w ogóle jakaś dotkliwa kara dla PSG.
  • Odpowiedz
@mazdax: Bo bez Krysi real się skończy. Hiszpańska piłka będzie od teraz Barceloną, a na pierwszy plan wejdzie Serie A z Juve a dla ubogacenia wrażeń jeszcze Francuziki ze swoim PSG. Nudno było w Europie, to czas na stosowne zmiany na szczycie. ;)
  • Odpowiedz
Moim zdaniem Barca #!$%@? na pierwsze. Real w ciemnej dupie, bez ogarniętej obrony. Bale ma szansę pokazać co potrafi, ale sam niczego nie zdziała mimo formy...
  • Odpowiedz
@mazdax: Mnie szczerze mówiąc śmieszy takie gadanie. Jak zwykle jakieś wykopki czy inne randomy z internetu wiedzą lepiej czego Real potrzebuje, a czego nie. Przecież tam pracuje ogromny sztab ludzi, który żyje tym na co dzień i zna sytuację od środka. Więc jeśli uważają, że nie ma sensu teraz wydawać nie wiadomo jakich pieniędzy na jakiegoś grajka to znaczy, że nie warto. Ja stawiam, że jakiś transfer jeszcze zostanie dopięty, ale
  • Odpowiedz
@Szturmierz: Jak dla mnie z meczu na mecz obrona gra coraz lepiej. Przykładem może być ostatni mecz ligowy z Getafe gdzie przeciwnik oddał celny strzał dopiero w doliczonym czasie drugiej połowy. Wszyscy dramatyzują po meczu z Atletico. Fakt, tam obrona zawiodła po wielu błędach indywidualnych. Tutaj nie zaszwankowała taktyka, tylko głupie decyzje. Jak szanuję Varana tak w tamtym meczu dał ciała i lepiej byłoby postawić na Nacho, który jest w świetnej
  • Odpowiedz