Wpis z mikrobloga

@patoologiaa: hahaha kto takie bzdury wymyśla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

natomiast jedyne co warto czasem ustawić to w tv dla HDMI na którym podpiąłeś konsolę włączyć w ustawieniach tryb gry - wyłącza on wszelkie bajery typu motionflow, poprawiacze obrazu itp. które nic nie dają przy cyfrowym sygnale a mogą zwiększać input lag
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patoologiaa: ustaw na pc/konsole. Szwagier kupił ps4, podłączył do tv i grał. Jak przyjechałem do niego to doznałem szoku jak w ten sposób mógł grać: dziwne jaskrawe kolory i dziwna płynność obrazu. U mnie znowu podłączyłem blaszaka do tv i ustawiła mi się jakaś dziwna rozdzielczość (zamiast 1920x1080 coś ala 1870x1000; jakieś bida fullhd) i pojawiała się czarna ramka wokół obrazu. Był też problem z kolorami. Po ustawieniu na PC wszystko
@bomba4: @bamboszel: @Singularity00: @Dox3l: @Lookazz: wydaje się że to bzdura ale to prawda, chodzi o to że w niektórych starych tv samsunga zmiana nazwy złącza z listy wyboru na PC albo PC DVI autentycznie włącza tryb bez ulepszaczy, tak to zakamuflowali. Ale ta różnica jest widoczna gołym okiem + część ustawień obrazu zostaje zablokowana w menu, jeśli u ciebie @patoologiaa: jest inaczej to zmiana nazwy ci
@MisPluszowyZWadaWymowy: Powiem Ci że obecnie co mam jest moim zdaniem ok. Próbowałem tego trybu PC i faktycznie bloku mi pewne opcje i wgl. Ale tylko na HDMI 2 bo HDMI 1,2 idzie 1.3 i tam już nie wskakuje PC. Ale Patrzyłem potem i mam ustawienia użytkownika i wyłączone wszystkie dopalacze obrazu itp dodam że to DNIE jak jest wyłączone wyłącza mi wszystkie dopalacze i w trybie PC tez jest wyłączone więc