Wpis z mikrobloga

Co jeżeli jestem Przegrywem Shrödingera?

Jeżeli jestem tutaj przegrywem, a w matematyce mamy do danych liczb liczby ujemne przykładowo 3∈-3, poruszam się w 3 wymiarach i biorąc pod uwagę splątanie kwantowe - Istnieje na przykład stan splątany polaryzacji dwóch fotonów, tzw. singlet, który ma tę właściwość, że jeżeli będziemy mierzyć polaryzacje obu fotonów, używając dwóch identycznie ustawionych, ale odległych od siebie polaryzatorów, to zawsze otrzymamy dwie przeciwne polaryzacje

Jestem taką chodząca sp***oloną braną, więc istnieje teoria (wymyślona przeze mnie przed chwilą) że biorąc siebie jako s-brane p=2 która przytrzymuje struny i implikując splątanie kwantowe, jest gdzieś w innym wymiarze, albo wymiarze alternatywnym (ujemnym) ((tak to też przed chwilą wymyśliłem)) jest tam taki ja, ale wygryw hmm... Ciekawe czy tamten ja ma takie przemyślenia czy jest zajęty ruchaniem

#przegryw #wygryw #przemysleniamontesa #przemyslenia #rozkminy #nocnazmiana #a #taguje #jak #na #instagramie #fizykakwantowa (sorka za spam tam wam, ale jestem ciekaw komentarzy)
  • 2