Wpis z mikrobloga

@BigSmoke01: Tak jak do innych ludzi. Wbrew pozorom, kobiety to też ludzie. Nie bądź zbyt nachalny, nie gap się jak debil na cycki i dupę. Bądź naturalny, a nie gadaj jak idiota bo jesteś przy dziewczynie. Bo dziewczyna dostosuje się do ciebie, a potem stwierdzi że jesteś głupi i sobie pójdzie. Kontakt wzrokowy na twarz, ale nie cały czas. Pierwszy moment - około 1 m dystansu. Potem to zależy.
Tu kwestia tematu: możesz zapytać o filmy, seriale, hobby, sport. Jednak jeśli laska nie czuje tego tematu, zmień go. Raczej nie wskazane jest gadanie o motoryzacji i wymienianiu niewiadomo czego.
Ważne: nie musisz być 100/10 żeby wyrwać. Istotne są: czysta koszulka - nie wczorajsza, niepogniecona. Powinieneś dobrze pachnieć, dezodorant, jakiś perfum, ale bez przesady. Paznokcie - czyste, obcięte. Buty - czyste. Ważna rzecz: zęby. Czyste, zaleczone. Chuchanie zębem, papierosami czy czosnkiem przy pierwszym spotkaniu nie wróży sukcesu.
Zadbaj o twarz, jeśli masz trądzik, kup peelingi krem i inne te rzeczy. Broda powinna być zadbana. Włosy nie mogą być tłuste.
Ważne jest żebyś wyglądał schludnie, a nie jak Rumcajs w drodze z polowania.
I broń Boże, poznajesz laskę to nie wymieniaj jej wszystkich swoich wad i nie mów że jesteś przegrywem!Twoje wady to i ona sama zauważy. Jeśli mówisz jej, że coś z nią zrobisz, to to zrób, a nie składaj obietnic
  • Odpowiedz
Musisz #!$%@? jakimś tekstem ... Lekko głupim .. ale na inteligentny sposób. Lekko sprośnym żeby wiedziała że z.#!$%@? nie gada. A na końcu ty zakoncz rozmlwe bo spieszysz się na siłkę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Sama to napisałam. @mazx: w czym problem że #!$%@?? Kobiety to nie ludzie? Nie zwracają uwagi na czystość? Nie lubią słuchać na dzień dobry że jesteś przegrywem? Napisałam na co ja patrzę.
  • Odpowiedz
@rheo12: XDDDDDD nawet śmiechłem lekko, pierwszy raz dziś. Co ty myślałaś, że ja jestem zainteresowany utrzymaniem konwersacji?
  • Odpowiedz