Wpis z mikrobloga

  • 442
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@macfanboy rozumiem, że kobiety nie masz i masz ciągle wyobrażenie wyciągnięte z p---o ze wszystko jest zawsze idealnie i kobiety pierdzą brokatem i motylkami o zapachu fiołków? Jak będziemy robić kiedyś sesje do Vouge'a to pewnie będzie trzeba retuszować, żeby zachować idealny obraz "kobiety" dla takich jak ty przystojniaku ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@macfanboy Wrzucam zdjęcia swoich tematów co jakiś czas mirku. Taka mam jazdę i tyle, na dodatek z namowienia ich do napisania pozdrowień dla wykopków na swoim ciele etc czerpię satysfakcję. Robię to co lubię. Nie sprawdziłeś mojego koloru paska chyba ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mato zdecydowanie nie, przy przelotnych chwilowych "znajomościach" byłoby mi głupio coś takiego zaproponować. Przy jakichś ciekawszych zwariowanych układach taka propozycja/wygłup to nic nadzwyczajnego i śmieszna odskocznia w przerwie od innych rzeczy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@equu: jak już tak bardzo chcesz atencji to powinnaś zrobić #rozdajo twojego tyłka i namalować nick wygranej osoby.. Ja pierniczę kobiety to za grosz przedsiębiorczości xD
  • Odpowiedz
@equu: "ejj, Aniu, przerobiliśmy wszystkie pozycje, wszystkie s-x zabawki też już wypróbowane, może polecimy na całość i napiszę ci swój nick na dupie, zrobię zdjęcie i wrzucę do neta, co?" xDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz