Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co wy wiecie o przegrywie.
To co mnie odróżnia od innych przegrywów to wzrost 190cm i morda 7/10(obiektywnie według koleżanek). Mój przegryw siedzi w głowie. Mam sporo kumpli(podobne przypadki do mnie) jak i koleżanek, ale co z tego jeśli jestem chorobliwie nieśmiały i małomówny. Przez wspólnych znajomych poznaje sporo dziewczyn od 6/10 do nawet 9/10. I co z tego jeśli nawet nie potrafię z nimi gadać. Wyobraźcie sobie, że siedzicie w towarzystwie grupy dziewczyn i mimo, że macie fizyczną możliwość to nic nie potraficie zdziałać. Później wracam do domu i wypominam sobie jakim jestem zjebem, że nie wykorzystuje tylu sytuacji i co one sobie o mnie myślą. Z większością koleżanek jestem na poziomie przyjaźni(co i tak jest dużo powiedziane), bo oczywiście nie potrafię tego pociągnąć dalej.
Jak to przezwyciężyć?

Także wykopki nie wmawiajcie sobie, że wzrost i morda jest najważniejsza bo tak nie jest. Liczy się to co jest w głowie.

#przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania luz przede wszystkim. Przelamuj strach w roznych momentach swojego życia - pewnie masz różne inne opory np. boisz sie czasem do kogoś zadzwonić, o coś sir upomnieć itp. W takich sytuacjach staraj sie nie cipować tylko przełamywac bariery i isc przed siebie - ja tak miałem czesto, i wciaz mam - pamiętam jednak jak bodaj 2-3 lata temu tak sobie postanowilem + do tego postawilem na rozwój, nie szukanie wymówek i
@AnonimoweMirkoWyznania: odpowiedz jest prosta - musisz wychodzic ze strefy komfortu i probowac. Banal, ale tak jest. Pojdziesz na miasto zamienisz z dupami kilka zdan, nast razem wiecej i wiecej i pojdzie z gorki.

Rozkmin tez w ten sposob - co masz do straty? Nic, ni bo co Ci laska zrobi? Uderzy Cie? Wyzwie? #!$%@? tam, jak sa normalne to beda normalnie z Toba gadac, flirtowac, podrywac.