Wpis z mikrobloga

W głowach im sie poprzewracało z tymi minimum 10mintowymi przerwami, za moich czasów przerwa miała 4 min. Pewnie gimbusy pomyślą o jak super, dłuższa przerwa będzie fajnie, a później zdziwko że będą wracać później do domu i będę mieć mniej wolnego dnia od szkoły.

#szkola #edukacja
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzerwonyIndyk: @krzysztof-es-545: Za moich czasach nie było w ogóle czasu, każdy na dzień dobry dostawał spóźnienie a lekcje trwały o ten dodatkowy czas który teraz przeznaczony jest na przerwę i ile się nauczyliśmy ahhh. Oczywiście potem w domu baty grubym skórzanym pasem za spóźnienie.
  • Odpowiedz
@Hemey nie mozna tak na dobra sprawe, bo jest zakaz wychodzenia poza teren szkoly przeciez

@roon0koh nie widzialam jeszcze szkoly ponadgimnazjalnej ze stolowka i obiadem, co najwyzek bufet w ktorym mozna kanapke kupic
  • Odpowiedz
i do tej pory nie wiem co mozna w szkole tyle czasu na przerwie robic, marnowanie czasu tylko


@xleph: Grać w piłkę, kosza, porzucać monetami do dołka. U mnie była jedna 20, a reszta 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
miałam jedną przerwę 20 minut i do tej pory nie wiem co mozna w szkole tyle czasu na przerwie robic


@xleph: u mnie na długich zawsze się chodziło jarać szlugi ( ͡º ͜ʖ͡º) ewentualnie spisywać zadanie, albo pouczyć sie do kartkówki
  • Odpowiedz