Wpis z mikrobloga

Od paru miesięcy się waham czy sobie kupić kindla, raczej tego najtańszego, obecnie za ~300 zł. No bo to w końcu piniądz, a ja jakoś eReadery szybko niszczę, czy ja w ogóle potrzebuję, czy będę zadowolona, etc.
A potem idę do rossmana i wydaję tę samą kwotę na piąte cienie do oczu, dwudziesty balsam, dziesiątą odżywkę do włosów i płyn do szyb.
#logikarozowychpaskow
#ebook
  • 13
Zakup Kindla był najlepsza decyzja w moim życiu. Wcześniej lubiłem czytać, a po zakupie dosłownie pochłaniałem książki jedna za drugą. W klasycznych książkach przeszkadzała mi ich objętość i waga, mogłem zabrać ze sobą max jedną, dwie książki i plecak już był ciężki. Teraz gdy zabieram Kindla mam tych książek przy sobie ponad 100, a sam czytnik wazy koło 200 gramów i jest niewielkich rozmiarów. Sama obsługa jest bajecznie prosta, a nowsze modele
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tanker: @caslin: @WhippingQueen: @Cyfranek:
a u mnie historia potoczyła się inaczej. Kindle przegrał z apką fbreader na telefonie. jak kupowałem czytnik, to napaliłem się na e-papier itd, że naturalnie się czyta, nie męczy wzroku itp - wszystko to na pewno wiecie.
ale nie jestem kobietą, torebki nie noszę, to i czytnika nie było jak z sobą zabierać.
a telefon jednak ma się zawsze przy sobie.
i fbreader wygrał,
Pobierz frytex2 - @Tanker: @caslin: @WhippingQueen: @Cyfranek: 
a u mnie historia potoczyła s...
źródło: comment_S0Gon6ijXsRUnT1ixLz9UyYv7HgGO6DE.jpg
Coz nadal mnie to nie przekonuje. Klade sie do lozka biore Kindla, telefon uzywam caly dzien to chociaz w nocy chce go odlozyc i miec spokoj przez chwile. Do czytnika trzeba sie po prostu przyzwyczaic jednym on pasuje drugim nie. Mi bardzo przypadl do gustu.
@frytex2: Mając czytnik i aplikację mobilną tej samej marki możesz synchronizować postępy czytania między urządzeniami. Czytnik z domu, siedząc w pociągu - a telefon w kolejce czy zatłoczonym autobusie. Przewaga czytnika - mniej męczy oczy i większy ekran, dzięki czemu łatwiej skupić się na tekście i mniej wchodzi tła w pole widzenia.
Ale dopóki nie czujesz dyskomfortu patrząc na świecący ekran i Ci to odpowiada, to oczywiście nie masz motywacji (nie