Wpis z mikrobloga

Najbardziej śmieszy mnie, gdy różowa na wypoku piszę, że spotkała się z niebieskim na randce ale to jednak nie było tej "chemii".
Prawda jest taka, ze po prostu przyszedł niebieski na podobnym poziomie atrakcyjności do tej różowej, a to dla niej jest nieakceptowalne, po prostu szuka chada min. 8/10 mimo iż sama nie jest. Ot całą prawda tej "chemii".

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #rozowepaski #zwiazki
  • 60
  • Odpowiedz
@kshl: Ona nie pisze o płaskiej ziemi tylko o wydarzeniach ze swojego życia. Ty mówisz, że wiesz lepiej do kogo ona czuje chemię a ja mówię że twoje wpisy to baity. Jeśli nie widzisz analogii to nie mamy o czym rozmawiać
  • Odpowiedz
Ot całą prawda tej "chemii".


@Djapko:
Moja morda zostawała zaklasyfikowana jako absolutnie nieakceptowalna przez dziewczyny 3/10 i jako przystojna przez różowe 8/10, więc coś chyba tutaj nie pykło w tej tezie.
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek: jak by przyszedł chad na spotkanie to nie ma opcji żeby rozmowa się nie kleiła, bo kobieta się zesra żeby tylko rozmawiać i go zabawiać. a jakby przyszedł chociażby średniak to #!$%@?, rozmowa się nie klei bo koleś nie wart księżniczki


@kshl: a Twoje życie polega na śledzeniu przypadkowych randek czy skąd te wnioski? Dla przykładu jak byłam nastolatką, to bardzo podobał mi się pewien chłopak, kręciłam się wokół
  • Odpowiedz
@kshl: czyli nigdy żadna kobieta, której nie poznałeś, nie wpadła Ci w oko. Jesteś diamentem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak przeczytałeś w mojej historii nie związałam się z tym chłopakiem, bo poznałam jego charakter, czyli wygląd okazał się być drugorzędny.
  • Odpowiedz