Wpis z mikrobloga

Czwarte czy piąte podejście robię i w ogóle mi ona nie wchodzi. Kupiłem zachęcony kilkoma dobrymi słowami tu i ówdzie, ale jak dla mnie to ona nic ciekawego w sobie nie kryje. Jest płaska i niczym nie zaskakuje. Trochę mentholu, a potem czekam na jakiś miły powiew, a pojawia się jakiś niemrawy, słodki piard, który rzekomo stał koło anyżu. Czy tylko ja tak mam?
Chyba tabaka trafi w podarunku/na wymianę do kogoś znajomego, któremu przypasuje...
Mocne 3/10

#tabaka #snuff #wykopsnuffersclub
Pobierz erykah_badu - Czwarte czy piąte podejście robię i w ogóle mi ona nie wchodzi. Kupiłem...
źródło: comment_wBp8XXawR4TcTev8TvRnKlqeJsKoOtzE.jpg
  • 7
@Lepki Chodzi o to, że ten anyż tam rzeczywiście jest , ale to wszystko takie mało wyraziste. Alpina jest bardzo soczysta, gawith original trochę mniej ale również. One potrafią raz mocniej, raz lżej zaatakować zapachem. A tu nuda Panie. Mo, E faktycznie mi się jakaś gorsza partia trafiła...

A dziś czas na med. 99!
@erykah_badu: Wszystkie tabaki jakie próbowałem to tylko z poschla, no i rewelacji nie ma, najbardziej redbull mi się spodobał, ozona s to jest taka masakra, że prawie jej nie używam. Niestety w moim miescie nie ma innych tabak :(