Wpis z mikrobloga

@JeszczeBendePolonista: @RedBaron: Ewentualnie jakieś dresy noś w torbie i po wyjściu z tramwaju/autobusu zakładaj. Chyba że autem jeździsz to jakaś bejka stara zardzewiała i rapsy na głośniki. Ale spoko mają chociaż poczucie humoru tam, na google mapsach jest fajny napis na jednej kamienicy: "ŁKS NOSI KALESONY W LATO" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RedBaron: @inXe: nie chodzę w rurkach ani nic z tych rzeczy. Po prostu okolica wygląda jak po wojnie nuklearnej, blisko jest limanowskiego a i nie mam zaufania do humanizmu łódzkich patusow xd jak mieszkałem na Widzewie to #!$%@? się jakiś młokos o to za kim jestem a w tym #!$%@? mieście co 2 tygodnie derby
@JeszczeBendePolonista: No niestety są tutaj kiepskie okolice, a najgorzej jak w takiej mieszkasz bo musisz tam bywać. Inaczej po prostu nie ma powodu się tam pojawiać. Jeśli to nie jest jakaś super okazja cenowa, jakościowa (wątpię?) albo nie masz bardzo blisko do pracy to jednak szukałbym czegoś bardziej cywilizowanego. Szkoda ryja, bo prędzej czy później będziesz wracał wieczorem po nieodpowiedniej stronie chodnika ¯\_(ツ)_/¯
@JeszczeBendePolonista: mieszkałem srtosunkowo niedaleko i nic mi się nigdy nie stało, aczkolwiek okolica którą pokazujesz jest paskudna, spore pato wokoło, miejsce starć kibolskich bojówek, więc raz na jakiś czas możesz napotkać tego typu atrakcje ;-) ja bym tam mieszkania nie brał ponownie, lubię spokój :-)
@JeszczeBendePolonista: jak wyglądasz normalnie. Nikogo nie zaczepiasz itp. Plus się do nikogo nie przypieprzasz. To nie powinnes nawet nocą dostać po gębie.
Przerabiane na sobie. Mieszkam w patologicznej dzielnicy na Gdańskiej/Wólczańskiej.
Te okolice.
Póki co nikt mnie nie zaczepia. No ale ja jestem byłym kryminalistą. Także nawet jak coś, to nie boję się tego że po gębie dostanę. Bo po prostu oddam. Trzeba być spokojnym. Nikogo nie zaczepiac, ale do czasu