Wpis z mikrobloga

Szanowni Mircy, drogie Mirabelki, dostojne Piwniczaki.
Jakiś czas temu stanąłem przed wyborem przedmiotu codziennego użytku, który towarzyszy śmiem twierdzić każdemu z nas. Chodzi mianowicie o #portfel.
I z tej oto okazji chciałbym na mirko zrobić akcję #pokazportfel #portfelboners
Zapraszam do wrzucania zdjęć swoich portfeli (i może krótkiego opisu, jeśli ktoś ma ochotę).

Pozwolę sobie również przywołać @Pepcioza który sam wykonuje fajne portfele.

Ja preferuje poziome, możliwe minimalistyczne portfele. Do tej pory używałem dość małego (wielkość trochę mniejsza niż dowód rejestracyjny) skórzanego, który miał przegródkę na monety, ale starałem się je na bieżąco wyciągać i zostawiać ewentualnie po sztuce 1,2,5. No ale zaczęła się wydzierać podszewka i po kilku latach przyszedł czas na nowe.
Teraz wybrałem portfel MightyWallet (wykonany z czegoś co przypomina papier, ale nie można tego podrzeć i nie ma szwów. Można wyszukać w Internetach więcej info). Jeśli ktoś chciałby jakieś dodatkowe info lub plusy i minusy to chętnie napiszę o nim więcej.
Pozdrawiam i zapraszam.

Dodatkowo taguje #modameska #modadamska #moda #streetwear

MightyUser - Szanowni Mircy, drogie Mirabelki, dostojne Piwniczaki.
Jakiś czas temu ...

źródło: comment_Xmc2rYX8cRZ3p7MipAH37WxWESFuCSSs.jpg

Pobierz
  • 14
@MightyUser: ja swojego nie będę wrzucał, bo jak wiadomo, szewc bez butów chodzi xD Także ja noszę jeden ze swoich pierwszych portfeli, który był zrobiony z trochę za cienkiej skóry i jakoś pięknie się nie zestarzał.

PS Ale okropieństwo ten papierowy portfel :D
@Pepcioza nie ty go musiałeś wyciągać przy kasie (pewnie kasjer/kasjerka myślą "co za debil. piniondze zawinięte w papierek albo kopertę nosi") XD
Ale teraz już się przyzwyczaiłem i całkiem sympatycznie się go używa.
@Pepcioza ja mam go od 3 miesięcy. On jest wykonany z takiego materiału, który wygląda jak papier ale nie podrzesz tego (Tyvak). Dodatkowo nie ma szwów. Mój znajomy u którego go podpatrzyłem używa go już kilka lat, 6-7 i jest powycierany nadruk, materiał wymięty, ale jest ogólnie cały.