Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 251
Słyszałem że jak w kebabie ktoś zamawia falafela to najstarszy pracownik, ten sędziwy z brodą, wyciąga z zamrażarki tenże falafel a pozostali pracownicy patrzą mu przez ramię jak się robi takie cudo, poza tym falafele są też punktami odniesienia, na porządku dziennym są rozmowy miedzy pracownikami typu "no pamiętasz kiedy to było, jakoś dwa dni po ostatnim zamówionym falafelu" "no ja tu już pracuję trzy falafele"
  • 14
  • Odpowiedz
@CZARNOKSIEZNIK_WIZZY: @FPNgda: są lokale, które sprzedają tylko falafel, a jest trudno o miejsce. Mój ulubiony - Falla Zaspa - ma taki ruch, że rzadko mi się udało z podejścia miejsce znaleźć.

W Kult Kebab też bardzo często ktoś bierze falafla, dobra reklama wśród środowisk wegetariańskich.

W Gdańsku jeszcze się rozwijają, ale podobnie było w sieci "Berlin Kebab" w Szczecinie.

Bo Wasze mięsko, które cały dzień się kręci, a które w
  • Odpowiedz
W Kult Kebab też bardzo często ktoś bierze falafla, dobra reklama wśród środowisk wegetariańskich.


@bartoszp: jak wciska się go nieświadomym niczego konsumentom to nie ma co się dziwić, że ktoś je tam zamawia. Co nie @Polinik :>
  • Odpowiedz