Wpis z mikrobloga

@sokool: zrozumiesz jak będziesz miał własne / to tylko dziecko - wybierz właściwą odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwierzęta, ja jbie, dokąd zmierzamy jako społeczeństwo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 80
@sokool: wiecie... mam syna w wieku, że uczy się już nie robić do pampersa i do tej pory myślałem, że to jest tak, że dziecko krzyczy, że chce już teraz natychmiast siku, więc trzeba szybko gdzieś go wysadzić, bo inaczej zaraz pójdzie w spodnie. NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Po prostu trzeba pilnować, żeby dziecko zawsze zrobiło przed wyjściem z domu, a potem w miejscu gdzie jest kibel i tyle. Nawet jak
  • Odpowiedz
Założę się, że nie jeden z was sikał w miejscach publicznych i nawet o tym nie wie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sokool: no to by się zsikało w spodnie, zwyczajnie mamuśka wariatka pewnie wszystko naraz szybko szybko, w biegu, mnóstwo zakupów, spraw, dziecku w międzyczasie kupi "piciu" i w ogóle nie pomyśli że od tego się zleje.
  • Odpowiedz
@sokool: z miesiąc temu jak wchodziłam do wroclavii to jakieś baby przebierały gówniaka W WEJŚCIU DO PIEPRZONEJ GALERII
jak tak można, dobrze że jedna była gruba i dość skutecznie go zasłaniała :|
  • Odpowiedz
  • 4
@resuf no gorzej jak wychodzisz z domu na dłużej niż godzina. Widzę podejście matek-blogerek - coś sobie przy dziecku rozkminiłem, rozgłoszę to w świecie, jako nową dobrą nowinę, a nuż ktoś nie przez internet po ramieniu poklepie.
A prawda jest taka, że czasem dzieciak musi już i #!$%@?, albo zleje się w spodnie.

@sokool szczającym po mieście psom i żulom też robisz zdjęcia i wrzucasz do neta?
  • Odpowiedz