Wpis z mikrobloga

Baobab dostaje 150 zł za stream haha śmiechu warte.
Fakt faktem siedzi na kanapie i pije browary, no ale jest druga strona medalu
Grubas wymyślił sobie zajebisty biznes, nawet na streamach większość czasu go nie ma.
Postawi takiego sebe, czy pezeta da im browary, coś do żarcia i ochłapy z donejtów, żeby mieli na bilet.
A gruby inkasuje 50k miesięcznie z streamów na których jego matka i "kumple" są w najgorszy sposób #!$%@? w donejtach.
Jakby faktycznie był kumpel to rzucił by im jakąś większą sumke, w końcu to oni tam cały czas siedzą. No ale jeżeli ktoś myśli że upośledzony daniel traktuje ich inaczej niż maszynke do pieniędzy, to się może troche zdziwić. Na ich miejscu bym to #!$%@?ł bo to wstyd jak #!$%@? tam siedzieć.

#danielmagical #patostreamy #gownowpis
  • 17
@CloudNine: Jakby mu to nie odpowiadało to by tego nie robił a 150zł? za siedzenie picie piwka i jedzenie opłaconej pizzy? to jest 150zł za darmo prawda, że troche go potyrają w tych donejtach ale i tak to 150zł za siedzenie na dupie
@RafDan: Zresztą ostatnio był 20 dniowy strim więc Baobab według ciebie "zarobił" 3k zł, kilka dni pozniej nie mial juz za co wrócić do Torunia. 3k zł #!$%@? w kilka dni? Nie sądze. Wiem, że to ameba umysłowa co o zarządzaniu pieniędzmi nie ma pojęcia, ale na co on mogl wydac 3k zł w kilka dni... Za krótkie streamy typu 24-48h może dostaje 50 zł a za te dłuższe kilkudniowe dostanie
Na moje to wam pęka dupsko. #!$%@? w tego idiote . To mu powinno zależeć na tym by dostawał kasę za siedzenie i dorabianie Tucznika a nie wam . Jeśli się nie skarżył na bycie popychlem to większych ambicji nie miał i była to jego robota marzeń. Ma ryj ,mama uczyła gaworzyć i składać sylaby to jakby był robiony w #!$%@? to mógł się postawić a nie jak #!$%@? siedzieć. Wygodnie mu
@CloudNine: No i spoko. To on zarządza firmą i on dyktuje warunki. Jeśli będą niewolnicy siedzący za niego to on w tym czasie woli sobie odpocząć, albo robić coś dla siebie niż pracować i im zapłacić. Czy takie 200 zł to mało? Nie mnie to oceniać, jeśli taki Pezet się na to godzi to jego wybór. Pęka wam dupsko i tyle
@Mateo094: Ty tak twierdzisz. Ale czy tak jest? Na bank nie. Na bank nie siedział 20 dni za 150 zł. Magical mial po 2k na dzien, 64k w miesiac, wiec dla niego to nic te 150 pln na dzien. #!$%@? wie jak się rozliczali, skoro tam siedział to mu pasowało. W sumie #!$%@? z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzis tu latala jakies info ze niby 1500
@RafDan: wiesz mial wybor pomiedzy pójściem do roboty a siedzeniem u Tucznika za 150 zł z darmowych alkoholem to wybrał Tucznika. Wiem, że 150 zl dziennie przy 64k zł w miesiąc to jest nic tylko, że weź pod uwage, ze Tucznik jest w #!$%@? pazerny, szkoda mu hajsu na to by wynająć normalną ekipe budowlaną by zrobić łazienkę wszystko robi najtanszym kosztem, matka zamiast palić malboraski to pali jakieś odpadki poprodukcyjne