Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób, które korzystały z ochrony PayPala.
Kupiłem niecałe 6 miesięcy temu szczoteczkę soocast na Gerabest. Wszystko było ok, aż teraz 'patyczek' na który nakłada się końcówkę zaczął się kiwać, i szczoteczka strasznie huczy, do tego wibracje zdecydowanie inaczej i gorzej działają.
Za 3 dni kończy mi się ochrona na PayPalu i z braku czasu na dogadywanie się z Gearbest chciałem do razu założyć spór na PayPal. Ale z opisu ochrony czytam i nie ma w ogóle opcji ochrony w sytuacji kiedy produkt przyszedł sprawny, ale uszkodził się podczas użytkowania. Byłem przekonany, że PayPal tez daje taką ochronę. Ubzdurałem sobie coś czy coś się zmieniło, albo źle szukam?

#gearbest #paypal # soocas
#xiaomi
  • 15
  • Odpowiedz
@kumpel_: mimo wszystko najpierw pisz do GearBest, jeśli GB cię oleje to PayPal będzie dużo bardziej przychylny tobie, a jak nawet do sprzedawcy nie napiszesz to cię PayPal oleje i będziesz w dupie XD
  • Odpowiedz
@kumpel_ gdzie to wyczytałem. Wklej tekst. Mój Oclean po aktualizacji przestał się łączyć po bluetooth i wczoraj rozpocząłem spór na PayPal i napisałem do GB i właśnie sklep pyta kiedy to się stało i chcą film na potwierdzenie że nie łączy.
  • Odpowiedz
@widmo82: Nadal nie działa? Bo niby coś poprawiali w najnowszej wersji. W sumie mnie to dziwi, bo po tym jak wprowadzili nowy interfejs to często zmieniałem wersje, ale żadnych problemów z łączeniem nie miałem.
  • Odpowiedz