Wpis z mikrobloga

Od 27go będą w Biedronce szufladki A5 Keeper (dawniej znane jako OKT). Podobno w niektórych sklepach już są teraz dostępne. Jest to już klasyk wśród polskich #lego fanów do trzymania klocków. Gorąco polecam i lećcie do sklepów póki są. Cena 17.99 #legodeals . U mnie stanowisko do budowania prezentuje się tak - https://www.facebook.com/BricksTreasure/photos/a.395249024018820/863696587174059/?type=3&theater. W komentarzach zdjęcie oferty by @M_longer
Kalais - Od 27go będą w Biedronce szufladki A5 Keeper (dawniej znane jako OKT). Podob...

źródło: comment_s62jVASILDCU3OBCctNQKulMPCESp9J0.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@M_longer: Chodzi Ci o wysokość? Przecież Ty masz ze 2 metry :P Ja generalnie przy budowaniu sporo stoję. A jak mam potrzebę siedzieć to wyciągam dużo szufladek. Po prawej nie widać, ale tam jeszcze mam spory parapet, który jest zawsze pełny szufladek.
@foxbond: Ale i tak taniej niż w innych miejscach, w jakimś lerroymerlin itp. kosztują ze 30zł zazwyczaj. Na allegro chyba 21 + 15 dostawa... Więc moim
  • Odpowiedz
Chodzi Ci o wysokość? Przecież Ty masz ze 2 metry :P Ja generalnie przy budowaniu sporo stoję. A jak mam potrzebę siedzieć to wyciągam dużo szufladek. Po prawej nie widać, ale tam jeszcze mam spory parapet, który jest zawsze pełny szufladek.


@Kalais Mam dwa metry. I buduje na siedząco (sortujęna stojąco). 4 moduły to idealna opcja żeby sięgać po najwyższą szufladkę. Kupiłem 8, czekają w samochodzie aż skończę remont ;)
  • Odpowiedz