Wpis z mikrobloga

Mireczki możecie polecić jakiegoś dobrego e-papierosa? Ale takiego normalnego, te co robią dymu jakby się stodoła paliła mnie nie interesują, nie jestem pedałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcę palić mniej zwykłych fajek, może to pomoże.

#epapierosy #epapieros
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rafixo volish na start nie jest zły, jak nie chcesz dużo dymu. Jest trochę drogi (150zl około), ale wszystkie elementy są do wymiany, więc jak rozjebiesz to za grosze możesz wymienić, dużo dymu nie daje, i jest całkiem nieźle wykonany (lepiej niż aio IMO)
  • Odpowiedz
@HulkHogan: nie wiem jak tam w trójkach jest z guzikiem, może poprawili, jeśli nie to może się z----c. Ja w ijuscie mialem dwie wymiany na gwarancji bo się guzik zapadł. Z braku laku można się z tym pogodzić bo dostałem za darmo wszystko nowe oprócz parownika.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jak ci hajsu szkoda to w ogóle rzuć palenie. A przy okazji te syfiaste liquidy tak samo zdrowe są jak zwykle fajki...

@AbadzabayY:
Proszę bardzo, oto wyniki badań, że e-p-------y są o 95% mniej szkodliwe od zwykłych: https://www.gov.uk/government/news/e-cigarettes-around-95-less-harmful-than-tobacco-estimates-landmark-review
oraz badanie, że g---o-iqos jest niewiele mniej szkodliwy od zwykłych papierosów: https://www.google.pl/amp/s/amp.theguardian.com/society/2018/mar/13/iqos-smokeless-cigarettes-not-as-harmless-as-claimed-study-says
Teraz czekam na Twoje dowody o tym, jak to "syfiaste liquidy są tak samo zdrowe". Chyba że pieprzysz głupoty, bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rafixo: ten Wolisz to jest klon Ego AIO, tylko aio jest o połowę tańsze. Zastanów się czy jest sens płacić za logo "volish" - bo to sępy straszliwe
  • Odpowiedz
  • 0
@Khraell Mordo, mam volish view White. Poważnie grzala trzyma Ci 2miesiace? To ile Ty palisz? Bucha na dzień? Mam 2 miesiące i już trzecia grzalke włożyłem xD
  • Odpowiedz
@Daburi: Panie, jaram motzno. W robocie wychodzę ze 4-5 razy, a jak siędze w domu, to co chwila :D Bateria pada dość szybko, ale grazała trzymie jak p------a :)
  • Odpowiedz
  • 0
@AbadzabayY Dostałem w celach promocji iqosy. 5 paczek i ten podgrzewacz. Smak naprawdę zajebisty bez porównania, żadne analogi nie mogą do niego podejść. Niestety jednym nie mogłem się napalic, a buchow w tym fajku było z 10? Cena za paczkę to 18zloty, a z rana odrzucal o wiele mocniej niż jakiś chester.
  • Odpowiedz
  • 0
@Khraell Kuzwa, może liquidu nie miałem i dlatego wyrzucilem xD Na pewno teraz zwrócę uwagę na grzalke, bo aż jestem w szoku: D
Miłego wieczoru!
  • Odpowiedz
@Khraell: Koniec końców po rozmowie z gościem dowiedziałem się że są takie efajki że mogę sobie sam ustawiać ile będzie dymu i to była dla mnie najlepsza opcja, więc wziąłem takiego składaka, tzn ta cała obudowa istick pico, jakiś akumulator i grzałka smoka. Zakres od 0 do 75 watów, mam ustawione na 25 i jest git. Jak na ten moment jestem zadowolony, od wczoraj od 15:00 spaliłem tylko 4 normalne
  • Odpowiedz