Wpis z mikrobloga

Mireczki kręcę się na tej planecie już trochę lat ale nadal nie mogę zrozumieć jednej rzeczy. Kto wpadł na pomysł żeby wziąć mięso, wsadzić je do galarety, do tego wszystkiego nawalić jeszcze zielonego groszu, a jedząc to, polewać wszystko octem xD
Zastanawiam się co kierowało człowiekiem, który wpadł na tak abstrakcyjny pomysł.

#heheszki #kiciochpyta
źródło: comment_DqAGPGxXTfwskGu9gbi68ecg5vbwAbUt.jpg
  • 137
@tusk: kiedyś jedzenie trzymało się razem, nie było pojemników i ktoś przypadkiem zostawił zamrożone - okazało się świetnym pomysłem a resztę dodawano metodą prób i błędów.
@tusk: generalnie mięso po np usmażeniu zostawia galaretę sama w sobie. Wiec jak ktoś to wymyslil? Jak dużo rzeczy - wziął i zapomniał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tusk: ble #!$%@?, ale pewnie za 15 lat będę jadł ze smakiem. Tak samo sałatka ziemniaczana, jak miałem 14 lat to wymiotowalem na jej widok a teraz wsuwam jak #!$%@? xd
najlepsze są te mirki światowego formatu, takie co to im się wszystko co polskie kojarzy z najgorszym.


@Fafnucek: A najgorsze są te, co #!$%@?ą chochoła aż wióry lecą. Gdzie napisałem, że wszystko co polskie kojarzy się z najgorszym? Idź być głupi gdzie indziej.

@Jerry664: @Arc2: waniajet? To po rosyjsku "śmierdzi"

żelatynę dla stawów skąd bierze

@Pardelize:
Skąd ty masz to nie wiem, nie wiem co tam ćpiesz. Ludzie