Wpis z mikrobloga

Cześć. Jestem od kilkunastu dni w #praca w #holandia przez agencję. 3x w biurze pytałem czy mogę dostać jakaś zniżkę na ubezpieczenie z racji jestem studentem itp. zawsze odp NIE.

Teraz w mojej pracy para studentów nie płacić ubezpieczenia tylko w innym biurze kazali im wyrobić legitymację ISIC i tam wykupić ubezpieczenie za 70 zł, które nota bene i tak zapewnia lepsze warunki niż moje.

Dodam że mi ściągają co tydzień 25 euro na to ubezpieczenie... Może mi ktoś wyjaśnić czy mam iść w zaparte w moim biurze że nie potrzebie to place czy baba ma rację że nie mogę się tak ubezpieczyć do pracy.

#ubezpieczenia #oszukujo
  • 4
  • Odpowiedz
Niektóre ubezpieczalnie dają upust studentom, i nie musisz korzystać z ubezpieczenia które daje ci biuro. I możesz się ubezpieczyć jakkolwiek chcesz, czy to będzie ubezpieczenie z upustem dla studentów czy też nie.
  • Odpowiedz
Jeśli pracujesz w Holandii, musisz mieć holenderskie ubezieczenie. Raz do roku (przed styczniem) możesz zmienić ubezpieczenie na inne. Możesz sobie np przez independer.nl poszukać. Moim zdaniem oszukujo, ale nie ciebie,.tylko tych studentów.
  • Odpowiedz