Wpis z mikrobloga

W TVP Podoliński który #!$%@?ł Podbeskidzie z ligi (nie mam mu tego za złe) na C+ Przytuła którego nie mogłem oglądać jak się tułał po Strzegomiankach a teraz pierwszy ekspert. Jak oni mają oceniać piłkę na europejskim poziomie jak oni sami poziom to na żywo widzieli jedynie na poziomicy? #mecz
  • 7
@andrzejszpilka Sprostuje że faktycznie Podolinski fajnie się wypowiada tylko razi mnie to jak przedstawiają go jako utalentowanego trenera. A co do pytania to Żurawski fajnie wypadał jako ekspert, Żewłakow jakby przestał komentować to też by się nadawał do studia. Nawałke mogą wkręcić bo nic nie robi aktualnie
@cytrynowyzabujca: Żurawski i Żewłakow związani są z TVP, więc nie przyjdą. Nawałka by gadał tylko o przejściu z defenzywy do ofenzywy, poza tym pewnie usiądze niedługo na ławce trenerskiej.

Lepsze czasy nadejdą jak ekspertami zostaną taki Błaszczykowski, Piszczek, Fabiański i im podobni. Niestety polska piłka w ostatnich latach była słaba, dlatego obecnie brak nam dobrych ekspertów z piłkarską przeszłością i teraz w studiach błyszczą Hajto, Kłos, Kosowski, Przytuła, Murawski, Baszczyński, Jezierski