Wpis z mikrobloga

Polecacie jakiegoś epapierosa na początek, żeby zobaczyć, czy w ogóle sprawdzi się w zastąpieniu normalnych fajek? Najlepiej, aby było to coś małych rozmiarów. Cenowo niech będzie do 150zł lub mniej, jeśli się coś ciekawego znajdzie

Od kumpla pożyczyłem Volish Alpha Mini, ale chyba jest z nim coś nie tak, bo bardzo szybko liquid sie spala. 5ml w jeden dzień, a w zasadzie pół dnia, a wcale dużo nie paliłem

#epapierosy #epapieros #vaporwave
  • 5
@marek-wozniak-750: Pewny nie jestem. Dotąd wypalałem jakieś 10-15 papierosów dziennie - chyba, że trafiła się jakaś impreza to więcej. Pare razy na jakimś spotkaniu próbowałem palić epapierosa i mimo wszystko ciągnęło do zwyczajnych fajek. Tego Volisha mam od niedzieli i 100% bez analogów jestem drugi dzień, a mimo wszystko chce się je zapalić. Więc chciałbym na próbę kupić coś tańszego, a jeśli się przestawię, to wtedy zainwestować w coś lepszego.
@halfmaniac: jak liczysz ze na poczatku bedzie kolorowo to sie mylisz ;)... ale da sie /ja palilem 30 lat a od prawie 3 nie mialem analoga w gebie/ i zycze zebys wytrwal... co do pytania: ego aio, jakies grzalki pod pseudo mtl i plyn o zawartosci niko w okolicach kilkunastu mg