Wpis z mikrobloga

@AASAPP: chyba się nie rozumiemy. Chciałem dla zabawy sobie założyć portfel i zobaczyć jak się wpłaca/wypłaca. A ty mi tu wyskakujesz z inwestowaniem.
To tak jakby się ktoś zapytał jak założyć konto w banku, a ty wyjeżdżasz "po co ci konto w banku, kupuj akcje giełdowe".
@Siotson: kup sobie Bitcoina na jakiejś giełdzie za PLNy/EURO/USD (bitbay, coinbase, bitstamp ) Potem jak chcesz wypłacić środków z giełdy podajesz swój adres publiczny i w sumie tyle.
@Siotson: na bitbayu i bitstampie trzeba. Na coinbase nie, ale wtedy wypłacą Ci bitcoina dopiero po 72h. Chyba, że się zweryfikujesz (zdjęcia dowodu + selfie) to wtedy od razu wypłacą.
Co do anonimowości, jeśli chcesz FIATy wplacic to i tak musisz kartą lub przelewem, więc anonimowości nie ma tak czy siak

Jeśli chcesz bez weryfikacji to polecam coinroom.com, jest to kantor + mini giełda.
Co do anonimowości, jeśli chcesz FIATy wplacic to i tak musisz kartą lub przelewem, więc anonimowości nie ma tak czy siak


@trevoz: a to mi nie aż o taki stopień anonimowości chodzi. Mogą sobie znać numer konta z którego wysłałem kasę, ale nie chciałbym żeby jakaś firma sobie przetrzymywała zdjęcie z np. moim dowodem osobistym.

Dzięki wielkie za info!