Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzysteWroclawskiePowietrze: a gdzie takie maratony piesze w ogóle są, albo gdzie się szuka informacji o takich imprezach? Gdyż normalnie, o biegach to ja wiem gdzie, ale o takim chodzeniu, to zupełnie nie, a brzmi to w sumie całkiem nawet ciekawie (a już na pewno bardziej realnie w kwestii ukończenia niż jakieś biegi ultra).
  • Odpowiedz
@CzysteWroclawskiePowietrze: Podrzuć dokładniejsze info na temat tego wydarzeniana priv. Nie widzę nigdzie mapki poglądowej trasy...

Na trasę 52km/8,5h zabrałem 3 snickersy. Następnym razem wziąłbym 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Resztę kalorii uzupełniłem już na dole. Nie ma dla mnie lepszego batonika w górach na długich dystansach. Ewentualnie dorzuć 100g owoców suszonych (co lubisz) i 100g mieszanki studenckiej. Im mniejsza waga, tym lepiej.

A jak chodziłeś wcześniej po
  • Odpowiedz
@CzysteWroclawskiePowietrze: Wszystkie te wynalazki polegają na tym, że baton powstaje ze stopienia kilku składników (czekolada, rodzynki, orzeszki, karmel, płatki owsiane ...) i całość ma podwójną cenę składnika najdroższego. Takie udziwnione snikersy.
  • Odpowiedz
@CzysteWroclawskiePowietrze:
Nie baw się w żele, one mają sens jak #!$%@? na 100% i ciśniesz na wynik. Kup sobie np. te duże batony musli Corny, to bomby kaloryczne. Zresztą eksperymentowanie z żelami na samych zawodach może się źle skończyć.

Może się na trasie spotkamy, bo też idę na Żyletę :P
  • Odpowiedz