Wpis z mikrobloga

Mirki z #rolki, szukam dla siebie rolek, cena 500-600 zł, max. 700 zł, raczej do jazdy rekreacyjnej, ale rozglądałam się za jakimiś freestyle'owymi, bo w przyszłości planuje jeździć do pracy i będzie mi zależało na szybkości. Wybór wstępnie padł na te:
https://www.skatepro.com.pl/121-22644.htm?stockcode=908198/43&gclid=CjwKCAjw8O7bBRB0EiwAfbrThwTuZhaeIE4ktA5H8HJIHIaK7UXSCPAYvhtqrpLRzjiGJtnVUcaS-BoC-jIQAvD_BwE

Może zaproponujecie coś innego? W niższej cenie, ale o podobnej jakości? Pomuszcie!

PS. Jestem totalnym noobem, jeździłam kiedyś za dzieciaka. Może ktoś chciałby pośmigać jeszcze przed końcem sezonu?
Taguje #warszawa
Pobierz bedzieszztegoznana - Mirki z #rolki, szukam dla siebie rolek, cena 500-600 zł, max. 7...
źródło: comment_kqB7tjEf47wPGqmMY1hb8zN6r2zEbRBO.jpg
  • 27
@bedzieszztegoznana: na bulwarach na pewno nie ucz się jeździć, tam się jedynie z Żoliborza przejrzejcież do centrum itd.. Ludzi jest tam multum, małych dzieci, psów, łosi, jeleni itd :p. Na samej ścieżce rowerowej na większości odcinka trzeba mocno uważać, a i tak nie ma co po niej jeździć dopiero zaczynając od nowa.
Pojeździj w miejsca, gdzie stricte przychodzi się by jeździć jak wieczorami dziesiątki osób wokół stadionu narodowego, czy w parku