Wpis z mikrobloga

Mirki z #rolki, szukam dla siebie rolek, cena 500-600 zł, max. 700 zł, raczej do jazdy rekreacyjnej, ale rozglądałam się za jakimiś freestyle'owymi, bo w przyszłości planuje jeździć do pracy i będzie mi zależało na szybkości. Wybór wstępnie padł na te:
https://www.skatepro.com.pl/121-22644.htm?stockcode=908198/43&gclid=CjwKCAjw8O7bBRB0EiwAfbrThwTuZhaeIE4ktA5H8HJIHIaK7UXSCPAYvhtqrpLRzjiGJtnVUcaS-BoC-jIQAvD_BwE

Może zaproponujecie coś innego? W niższej cenie, ale o podobnej jakości? Pomuszcie!

PS. Jestem totalnym noobem, jeździłam kiedyś za dzieciaka. Może ktoś chciałby pośmigać jeszcze przed końcem sezonu?
Taguje #warszawa
bedzieszztegoznana - Mirki z #rolki, szukam dla siebie rolek, cena 500-600 zł, max. 7...

źródło: comment_kqB7tjEf47wPGqmMY1hb8zN6r2zEbRBO.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@bedzieszztegoznana Ja mam RB80 i są super. Jeżeli planujesz nimi dużo jeździć, to wystrzegaj się wody, bo "nierozbieralne" łożyska SG7 zardzewieją. Przez ostatnie 3 miesiące jeżdzę na nich średnio 10 km dziennie i pod koniec sezonu będę musiał kupić nowy komplet łożysk i kółek.
  • Odpowiedz
@bedzieszztegoznana: Można na spokojnie ruszyć spod Mostu Północnego i jechać wzdłuż Wisły. Ja słabo jeżdżę, w sumie hamować nie umiem za bardzo, z równowagą na rolkach zwykle też słabo ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale po bulwarach się jeździ bardzo dobrze. Gładka nawierzchnia, dużo miejsca, wieczorem wystarczy wziąć kąpiel w środku na komary i jak dla mnie najlepsza miejscówka, jak się boisz zjeżdżać z górki i jeździć w
  • Odpowiedz
Planowałam jeździć w okolicach Pola Mokotowskiego


@bedzieszztegoznana: tam jeździ dużo rowerzystów i ogólnie do nauki to lepsze moim zdaniem są bulwary
ps znajdź na fb "rolki warszawa " i "rolki wola park szymańskiego", czasem tam się ludzie umawiają.
ps2 czasem ja się gdzieś kręcę bo też Waw.
  • Odpowiedz