Wpis z mikrobloga

Moja mała zajawka, kowalstwo artystyczne :) Robię to w wolnym czasie, uwielbiam zapach opiłków, dymu ze spawarki i rozżarzonego koksu w kuźni :D
#diy #chwalesie #hobby
#kowalstwoartystyczne - tutaj będę od czasu do czasu wrzucał moje prace, można zaobserwować jeśli kogoś to zainteresowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w komentarzu całość z innego ujęcia
Pobierz smieszqje - Moja mała zajawka, kowalstwo artystyczne :) Robię to w wolnym czasie, uwi...
źródło: comment_c7mgjmqcxRHBlJaE1w2rgCwCiUCOyTP6.jpg
  • 23
@T__J: konkretny materiał, nie robię tego za wiele ani nie za często bo mi na to czas nie pozwala więc stawiam na jakość. Raczej ozdoby, ale też np. koguty jako wiatrowskazy na dach więc nie tylko ozdoby ;) ojciec się tym zajmuje bardziej profesjonalnie i trochę fachu liznąłem przy nim.
@Krx_S: miecze, topory, noze, łuki, wyrzutnie na ziemniaki to starsze czasy chociaż się zdarza. W chwili obecnej staram się grzebać przy broni palnej, czarnoprochowej, pneumatach - naprawa, renowacje, modyfikacje, konstrukcje części i całych jednostek. Niestety hobbystyczne zainteresowania obarczone są brakiem czasu i dolarów. No i fajnie jakby ktoś to chciał oglądać i reagować:)
@magik1 co w właściwie jest potrzebne żeby zacząć robić jakieś najprostsze rzeczy? (Nie chciałbym tylko dostać odpowiedzi w stylu pasty o hobbystach ( ͡º ͜ʖ͡º))