Wpis z mikrobloga

@keina: Ważne i na serio: rok temu mieli mi też wycinać woreczek ale okazało się, że objawy były z powodu zapalenia błony śluzowej żołądka - wyleczone, woreczek żółciowy mam nadal, wraz z 3 kamieniami ale to nie jest problem, objawów zero, jem wszystko ---- koniecznie daj zrobić badanie żołądka.
  • Odpowiedz
@v1lk: w szpitalu, po kolizji samochodowej, robili mi USG jamy brzusznej i zlecili konsultacje u gastrologa z powodu podejrzenia porcelanowego woreczka żółciowego czy coś w tym stylu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
w szpitalu, po kolizji samochodowej, robili mi USG jamy brzusznej i zlecili konsultacje u gastrologa z powodu podejrzenia porcelanowego woreczka żółciowego czy coś w tym stylu.

@keina: podejrzenie, czyli nie masz diagnozy.
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: podejrzenie srenie, jak przykladasz sonde usg i masz jeden wielki cien akustyczny to masz albo zawalony caly pecherzyk kamieniami po brzegi, zwapniala sciane albo zgniły i zapowietrzony. Tak czy inaczej to bardziej sprawa dla chirurga niż gastrologa, co tam gastrolog ma do roboty czego chirurg nie podiagnozuje. ;) Wywiad, dokladniejsza obrazówka, kwalifikacja do zabiegu i ewentualne wywalenie.
  • Odpowiedz
@keina: Idz do chirurga, nie gastrologa. Dla zachęty do pokrojenia dodam, że jeden z najgorszych nowotworów jakim jest CCC pojawia się u ludzi, którzy lubią sobie przechodzić kamicę pecherzyka.
  • Odpowiedz
@keina: chodź do mnie taki pęcherzyk porcelanowy bym se chętnie wyciął. Aż mi włosy się najerzyly na ramionach jak o takim woreczku pomyśle. Ah chirurg to stan umysłu... Idę kamienie usuwać.
  • Odpowiedz