Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki mam pytanie moralne dotyczące seksow. Obecnie jestem za granicą moja dziewczyna zerwała ze mną dość niedawno z powodu że już nie czuje tego co kiedyś. No i w robocie zaczęła kręcić się wokół mnie Mołdawianka jest miła itd chodzi jej głównie o sex i mówi o tym (sexting był już nawet i wysyłała mi swoje nagie fotki). Szczerze średnio mi się podoba. Worek na głowę i za ojczyznę i dałoby radę ale jest taka 4/10 albo 5/10 jak się pomaluje trochę. Inne różowe oceniają mnie na 7/10. Ona strasznie naciska. Ale ja szczerze mówiąc #!$%@? się czuję niby dawno seksu nie bylo, ale raz ze ona jakoś mnie nie pociąga, a dwa to niedawne rozstanie jakoś że mnie nie zeszło. Powinienem odrzucić swoje myślenie i po prostu poruchac czy jednak być fair wobec siebie i grzecznie powiedzieć że nic z tego? Ona wyjeżdża za kilka dni do swojego #!$%@? i nie wróci. Szczerze bije się z myślami bo jestem młody i w sumie mogę się zabawić w końcu a z drugiej strony mam wątpliwości.
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #kiciochpyta #sex

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania kolo, zapytaj czy jej też chodzi tylko o segzy, jak tak to co poruchasz to twoje. Jak się będziesz z tym źle czuć to po pierwszym razie już nie będziesz chcieć więcej. A możesz mieć fajne sexy bo takie się bardziej starają. Tu chyba bardziej chodzi o twoje sumienie. W zasadzie pewnie jakby była 7/10 to byś nie miał żadnych(σ ͜ʖσ)
EzoterycznyKondon: Chłopie chcesz uprawiać seks z dziewczyną, która cie nie podnieca? Ty mówisz poważnie??? To co ty zamierzasz zrobić to największy desperacki akt jak tylko może być w seksie, iść do łóżka z dziewczyna która cie nie podnieca, masakra. Jak cie nie podnieca to jak miąłby ci stanąć? A nawet jak ci stanie to co to za seks? Nie bądź desperatem, desperacki seks nie jest fajny a przecież w seksie chodzi